Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013-2021)
Wentworth. Więzienie dla kobiet: Sezon 8 Wentworth. Więzienie dla kobiet Sezon 8, Odcinek 3

Enemy of the State

7,4 26
ocen
7,4 10 1 26
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum s8e3

Wątek tej nowej więźniarki jest nudny ;/

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

Czy po ostatnim odcinku nadal jest nudny? :)

Egzorcysta_Ferdas

jeszcze nie oglądałam... muszę nadrobić ;)

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

no to polecam szczerze, ostatnie odcinki totalna poezja. i to jest najgorsze, fabuła rozkręcona w pełni, masa grubych ciekawych wątków a tu nagle koniec i znowu rok czekania ? :(

Egzorcysta_Ferdas

szkoda, że - z tego co piszesz - dopiero pod koniec się coś dzieje, bo wcześniejsze odcinki (oglądałam do 8) były nudne, a niektóre wątki nie wiedziałam szczerze mowiąc po co są ...

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

To po ostatnim najchętniej odpaliłabyś kolejny... Kiedy? Ano mnie się zdaje że najwcześniej rok, półtora chociaż pewien nie jestem ale mniej więcej u nich trwa + napisy PL, to nie takie hop siup.

Egzorcysta_Ferdas

ta nowa od początku była dla mnie dziwna, dziewczyny nie powinny jej ufać.

Słyszałam, że sezon 8 i 9 to takie zakończenie serialu. Chyba dlatego akcja sie rozkręciła dopiero pod koniec. Nie mniej jednak uwazam ten sezon za najsłabszy ze wszystkich. We wczesniejszych akcja kręciła się co odcinek, a nie tylko w finale.

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

Ja zaś oceniam wysoko mimo że przyznaje wady które wymieniałaś powyżej. jestem fanem serialu stąd też moja wysoka ocena i pełen podziw że tyle sezonów a jednak trzeba przyznać że poziom stale wysoki i mimo kilku absurdalnych akcji fabuła jest prowadzona rozsądnie mimo iż wielokrotnie wydawało się że pomysł się wypalił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones