Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum 8 sezonu

Wg mnie dr Greg :D To że go wybieram znaczy, że główne postaci (Lou Kelly, Novak, Winter, Boomer czy Freak) nie miały wyrazu ;/

ocenił(a) serial na 9
Paula_TV

Moim zdaniem Novak i Franky głównie dlatego, że lubię ładne dziewczyny ;) jeśli chodzi o Boomer jestem lekko zniesmaczony, bo na początku serialu to był kozak. Ten kto miał ją po swojej stronie rządził. Wielka kobieta, która jak przywali to nie ma co zbierać a teraz? płaczka, kompletnie bez charakteru, prędzej kula u nogi. Nie wiem dlaczego zrobili z niej taką kalekę. Zupełnie się dla nikogo nie liczy. Można ją tylko przytulić. Masakra i szkoda postaci.

dark000

Miałam na myśli bohaterów obecnego sezonu, a jeśli chodzi o cały serial to ja też bym wybrała Franky :) i jeszcze Bridget była fajna.
co do Boomer masz rację... a szkoda.

ocenił(a) serial na 9
dark000

To prawda, że Boomer się zmieniła i myślę, że to dlatego że scenarzyści chcieli mieć ten komediowy dodatek rozluźniający napięcie. Booms kreują na takie dziecko, ale wciąż ją bardzo lubię. Z całego serialu najbardziej lubiłam Bea i Franky i wciąż nie rozumiem czemu tak szybko je usunęli. W ogóle początkowa obsada miała dużo więcej chemii i była bardziej wyrazista moim zdaniem. Teraz co sezon dokładają nowych bohaterów, żeby było ciekawiej, a jak dla mnie jakiś kolejny wątek ze znaną wszystkim Franky byłby bardziej interesujący

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

8 sezon jak dla mnie należał do Allie Novak. Za to jak mam wybrać najgorszą postać to będzie to Reb Keane. Nawet wybrałabym te postać jako najgorszą z całego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones