PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
5 578
chce zobaczyć
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Jeśli dobrze rozumiem z tego co widziałam/czytałam na temat 4 serii, udało mi się
ustalić

a) że miała być osadzona 4 lata później, kiedy Weronika pracuje już w FBI

b) watki z college'u w tym momencie straciły by na ważności, a temat wyborów jej ojca
byłby już raczej nieaktualny (w ciągu tych 4 lat pewnie wystartował by i tak ponownie w
wyborach)

c) jedynym zachowanym charakterem była by WERONIKA, a wiec odbyło by się to
kosztem reszty (prawdopodobnie epizodycznie wystąpił by jakiś dawny charakter, na
zasadzie 1 czy 2 scen, a to strasznie mało, tyle co nic)

d) co za tym idzie fabuła była by praktycznie stworzona na nowo, bo to przypominało by
bardziej jakieś "Kryminalne zagadki z Neptun" niż losy młodziutkiej dziewczyny w roli
szkolnego detektywa... (warunkujący fenomen tego serialu!)

e) w "zwiastunie" 4 serii jest fragment gdzie Weronika rozmawia z jakimś kolesiem. Jest
zdziwiona ze został przydzielony do jej "wydziału" i że będą jednak razem pracować. Jest
w trakcie rozmowy mowa o tym ze ona złamała mu serce...
czyli w trakcie sezonu były by flashbacki dotyczące ich historii

f) prawdopodobnie oznaczało by to koniec LOGANA, został by pewnie zaklasyfikowany do
licealnej miłości, życie toczyło się dalej i te sprawy... (bez niego nawet nie odważyła bym
się tego serialu oglądać, jak można się wypiąć na taką postać zwłaszcza że to on ratował
3 sezon...)

Jednym słowem 4 seria, poza główną bohaterką, nie miała by nic wspólnego z
dotychczasowym serialem.
I to jest powód dla którego się ciesze ze jednak nie powstała, wole trzymać się myśli że
związek Logana z Weroniką jest jak ta epopeja i żyć z przekonaniem że jednak koniec
końców schodzą się ze sobą... ;)

jak macie inne przemyślenia co do tej zapowiedzi 4 sezonu, to chętnie wysłucham :D bo
w moim przypadku rodzi wiele pytań :x

ocenił(a) serial na 10

a + d) ja zrozumiałam, że akcja osadzona jest w wakacje po pierwszym roku studiów - wakacyjny staż w FBI
b) to uczyniłoby wątki z college'u jak najbardziej aktualnymi
c + f) z tego co mi wiadomo Logan jak najbardziej miał być w 4 sezonie, sceny pod koniec 3 sezonu gdy między V i Loganem znowu coś się dzieje nie miałyby najmniejszego sensu, wątpię żeby rezygnowali ze związku, który jest epopeją xd nawet jeśli akcja przeniosłaby się o 4 lata to przecież ich związek ciągnie się przez lata i kontynenty ;D

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

a tak poza tym to VM jest jednym z najlepszych (i najsensowniejszych) seriali, dlatego ciężko byłoby mi uwierzyć, że tyle nowo otwartych wątków (powrót Kane'ów, wybory na szeryfa czy chociażby Logan i Veronica) nie miałoby szansy się rozwinąć, nie mówiąc już o ich zakończeniu.

użytkownik usunięty
Shaka_01

w zapowiedzi która jest na youtub'ie jasno wynika że akcja toczy się już po ukończeniu collegu i akademii, a to jest jej pierwszy dzień w FBI...
na dowód artykuł z wp http://film.wp.pl/id,77732,title,Veronica-Mars-nie-powroci-Serialowych-igrzysk-d zien-czwarty,wiadomosc.html
film na YT http://www.youtube.com/watch?v=mLKjS10fiDw&feature=related
2:06 mówi że to jej pierwszy dzień...
6:53 wchodzi jej znajomy.. .
7:53 dowiadujemy się że miał być przypisany do Miami ;] ta się przed nim płaszczy, przeprasza że go zraniła minionego lata...
Seth, bo tak się zwie ten koleś, mówi że obaj byli jeszcze dzieciakami, byli jeszcze w akademii, a teraz są już dorośli i mogą zachowywać się profesjonalnie - jak koledzy z pracy. Coś w ten deseń.
I ani słowa o Loganie... Kluczowej postaci nie pokazali by w pilocie 4 sezonu? ;/ szczerze wątpię że miał się tam wgl pojawić.
Ale dobrze wiedzieć że chociaż ktoś trzyma się optymistycznej wersji ;)

ocenił(a) serial na 10

nie wiem jak to możliwe, że przez ponad rok nie zorientowałam się, że czwarty sezon miał być kilka lat po college'u. pisałam z tyloma osobami na forum, a nikt mnie nie uświadomił. xd teraz to już sama nie wiem co myśleć o czwartym sezonie, może faktycznie masz rację, że to nie miało sensu...? ale nie wierzę, że miałoby zabraknąć Jasona, jestem pewna, że nie zrezygnowaliby z tego związku...

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

https://www.facebook.com/shesamarshmallow FANPAGE O VERONICE MARS, PROSIMY O LAJKI I AKTYWNOŚĆ :)

asienka63

Gdzie można zobaczyć ten zwiastun 4 seri ?

dusia2591

Nie wiem czy jest zwiastun, ale do 4 sezonu powstało 12 min 1 odcinka, no i niestety nie było już więcej :/

http://www.youtube.com/watch?v=Zb-yt6-zaKQ

Powstanie film VM i jeśli odniesie sukces to możliwe że serial zostanie wznowiony i wtedy powstanie 4 sezon.
Trailer filmu http://www.youtube.com/watch?v=HTqIpXh0IAI

immortal13

dzięki, dzięki właśnie oglądałam ten odcinek pilotażowy i ciekawie sie zapowiadał szkoda, że nie nakręcili tej 4 seri

ocenił(a) serial na 10
dusia2591

Ja nawet znalazłam okładkę DVD na 4 sezon, mam nadzieję że wznowią serial...

Shaka_01

A dlaczego nie powstał 4 sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones