PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 036
ocen
7,7 10 1 23036
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Mama Veroniki

ocenił(a) serial na 10

(możliwe SPOILERY)
Pod koniec 2 serii Veronica daje jej wszystkie swoje pieniądze na leczenie nałogu. Co będzie z nią dalej? Bo wiem, że nie wróciła do domu, a to przecież V chciała osiągnąć.

ocenił(a) serial na 10
Wetamoo

(możliwy SPOILER) V daje mamie pieniądze na leczenie w połowie 1 sezonu i pod koniec 1 serii jej mam wraca do domu. Okazuje się, że nie wyleczyła się z nałogu o czym na początku Veronica nie wie. Gdy już się dowiaduje mówi mamie, że nie chce jej w swoim życiu itd, mama się wyprowadza i kradnie czek, który miał być zapłatą za studia V (ten który dostali za znalezienie Duncana). no, a że ukradła kasę to już nie wróciła. tata V później musiał pisać tą książkę o historii morderstwa Lily, żeby V miała kasę na studia. Z tego co pamiętam to tak to było ;)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

Aha, dzięki. Faktycznie mój błąd to było pod koniec 1 sezonu ;)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

Swoją drogą to ta matka Veronici była bardzo samolubna, nie przepadałam za nią

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja też jej nie lubiłam ;]

użytkownik usunięty
Wetamoo

Skoro jesteśmy przy matce Veronici, to ja mam pytanie - w jakim celu ona w ogóle wyjechała z Neptune? Bo V. mówiła Celeste Kane, że to jej wina, że Lianne opuściła miasto i że było to wynikiem wysłania jej zdjęć V. Ale jak jedno ma się do drugiego? Po co Lianne się ukrywała? Była jakoś szantażowana, czy o co poszło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones