PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

W skrócie w pogoni za sezonem 4 otworzyłem stronę: wyglądało to tak Pełna wersja
filmu już dostępna na Vidoo.
Otwórz film w nowym oknie i oglądaj do woli. więc żeby filmik sobie obejrzeć należy być
zarejestrowanym użytkownikiem więc - bla,bla, bla i finał jest następujący
podaj kod aktywacyjny który otrzymasz sms, promocja jeszcze tafa 20godz 35min i 15
sek oczywiście czas jest odliczany a tuż obok JEDNA OPŁATA AKTYWACYJNA OD 1ZŁ
NA CAŁY ROK! dlaczego zamieszczam temat ponieważ jestem oburzony TĄ
INFORMACJĄ OD 1ZŁ ZA CAŁY ROK OCZYWIŚCIE JEST TAKA OPCJA frag-męt
regulaminu VIDOO.PL
" Opłatę aktywacyjną można dokonać również w ramach Promocji "1 ZŁ" za pomocą
systemu moneybookers w takim przypadku opłata aktywacyjna wynosi 1 zł netto (1,23 zł
brutto) przy uniszczeniu za pomocą systemu MoneyBookers na konto o loginie:
vidoopl@gmail.com " A JEŚLI CHODZI CO DO SMS TO SPRAWA WYGLĄDA TAK i tutaj
frag-męt regulaminu: Opłata aktywacyjna za rejestrację dokonywana jest poprzez
wysłanie wiadomości SMS o treści AP.VIDOO na numer 91995.

Koszt 1 SMS wynosi 19 zł netto 23,37 brutto


i to chyba tyle jeśli chodzi http://vidoo.pl nie każdego stać na takie " Oglądasz bez limitu:
Veronica Mars sezon 4 " pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
sztrym

Coś Ci się pomyliło gdyż nie powstał 4 sezon ;)

ocenił(a) serial na 10
Ish21

no właśnie, powstał pierwszy odcinek 4 sezonu (prawie cały dostępny na YT) i tyle . nic więcej .

Shaka_01

Oczywiście zgadzam się! " nie do końca ogarniam" . . .? wczoraj jednak z forumtu.pl klik i już vidoo.pl (zarejestruj się i ciesz się sezonem 4 W.M. s4) . . .
dzisiaj forumtu.pl pisze że wybrany temat nie istnieje? no i co to znaczy (zostałeś zbanowany) powinno być jesteś zalogowany i do czego mi kontakt z administratorem ? Nic nie rozumie ale zostawię to w starym roku. W każdym bądź razie dziękuje za info: Ish21___Shaka_01 i tagże zespołowi Filmwebu. życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012 pozdro!

Shaka_01

Nawet nie wiedziałam, że jest pierwszy odcinek. Na yt znalazłam 12 minut tylko. Jest więcej? :)

ocenił(a) serial na 10
monika79

Jest, ja widziałam niecały pierwszy. Postaram się, jak znajdę trochę wolnego czasu, poszukać i wrzucę linki najwyżej ;)

Shaka_01

Dziękuje bardzo, byłabym naprawdę wdzięczna :)

ocenił(a) serial na 8
monika79

ja rowniez :D

ocenił(a) serial na 10
lemoned

i ja :)

mini94

nie wiem jak mogli tak zakończyć serial! nigdzie nie ma 4 sezonu. jest super, ale gdybym wiedziała, że tak się urwie to bym nie oglądała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones