PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810023}
6,2 175
ocen
6,2 10 1 175
Whiskey Cavalier
powrót do forum serialu Whiskey Cavalier
Pawelczak123

Serial skończy się na 1 sezonie. Tak czuję ;)

Taki_Koles

Czemu tak czujesz?

Pawelczak123

Zakładając, że serial osiągnąłby sukces i przewidywano by jego kontynuację, powrót Lauren do TWD mógłby okazać sie wówczas mocno wątpliwy. Jednakowoż... sama aktorka nie wypowiedziała się ostatecznie w tej sprawie, więc nic nie jest przesądzone.

Pawelczak123

Nie nie wracaj.

Pawelczak123

nie niech nie wraca. twd od dawna jest beznadziejne. lepiej niech szuka lepszych ról i się rozwija

RadoslawKamil

Dokładnie, czasy świetności Maggie w TWD ma już za sobą, wydaje mi się że jej postać był najbardziej ciekawa na przełomie sezonów 4-6 a szczególnie druga połowa 4 sezonu gdzie szukała Glena. Od czasu gdy dotarli do Alexandrii jej postać zaczęła wtapiać się w tłum trzecio a nawet czwarto rzędnych postaci, choć wiadomo to tylko moje subiektywne zdanie na ten temat. Tu natomiast widzę ja w całkiem innej roli i bardzo mi przypadła do gustu, choć szczerze mówiąc nie oglądałem zbyt dużo produkcji z nią. Trzymam kciuki żeby serial szybko się nie skończył, i mam nadzieje że Bill'y Lawrence fajnie to pociągnie, bo mam do niego sentyment od czasów Scrubs'ów.

John__88

Przyznam,że 6tego sezonu TWD to nie widziałem bo po 4tym to kaszana straszna była i się nie dało już tego ciągnąć :D

John__88

TWD przestałem już oglądać trochę czasu temu (może wrócę), ale powiem wam, że tu Lauren mnie przypadła do gustu. Mam wrażenie, iż z odcinka na odcinek gra coraz lepiej i same odcinki choć naiwne i bajeczka, to są coraz ciekawsze.Ot taki luźny serialek akcji :)

Pawelczak123

Przede wszystkim Lauren odeszła bo odmówili jej podwyżki... więc tak czy siak może nie powrócić

SWoland

To jak myślisz do kogo należy głos z radia gdy Ezekiel wyszedł?

Pawelczak123

głos mogła nagrać przed odejściem, akurat takie nagrania robią nawet na odległość

Pawelczak123

No i serial skasowany.

bonarx

To było wiadomo że skasują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones