PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800158}

Więzień miłości

Adını Sen Koy
5,6 785
ocen
5,6 10 1 785
Więzień miłości
powrót do forum serialu Więzień miłości

Czy jest ktos kto ogladal serial mam pytanko

czaram

Chętnie też się dowiem

MartiiBu

Czy to prawda. Gdzie można to zobaczyć?

MartiiBu

Gdzie to widziałaś ?

MartiiBu

Gdzie to można zobaczyć ?

ocenił(a) serial na 10
Nel_6

Na YouTube

MartiiBu

A gdzie można zobaczyc te końcowe odcinki to chyba tylko po turecku?

MartiiBu

A gdzie znajdę ten odcinek?

MartiiBu

Gdzie można obejrzeć ten końcowy odcinek? Bo są ale tylko do 397 odc

MartiiBu

A jaka to seria bo zginą w drugiej A wrócą w 3 czy w 4 serii?

MartiiBu

A kiedy będzie leciał w telewizji lub gdzie znaleźć ten odcinek i który to odcinek ? Skąd to wiesz? Szukałam na Youtube i na różnych platformach w gogle i nic

ocenił(a) serial na 9
Cherry21

Uważam, że Ercan Meric jest niedoceniany przez tureckich reżyserów, nie wykorzystuje się jego potencjału jako aktora. To nie tylko jego wygląd i uroda, ale jest w nim to coś, że nie można oderwać od niego wzroku. To w jaki sposób gra mimiką twarzy, ta twarz pomimo że ledwie otwiera usta, lekki uśmiech, drgnięcie kącików ust lub nozdrzy - to jest to tak bardzo czytelne. No i te oczy – one mówią wszystko. Ponadto niemałą rolę grają też jego dłonie, to w jaki sposób przytula, delikatnie dotyka itd. można wymieniać w nieskończoność. Obejrzałam dwa filmy z jego obsadą: „Ikimize Bir Dünya (Świat dla dwojga)” oraz „Hayat Çizgisi (Linia życia” , a także oglądam odcinki serialu „Adini Sen Koy (Więzień miłości- kto tak absurdalnie przetłumaczył na polski?)” i jestem tym aktorem zauroczona, tym bardziej, że nie jest przecież profesjonalistą, tym bardziej wielki szacun.

anka_ka

Omer zacznie się przekonywać do zehry, i się w niej zakochiwać. Jak alev będzie jej coś dogadywać to omer ciągle jej będzie bronił

Maarta_1996

Za ile odcinków to nastąpi?

Cherry21

ok. 100nego odcinka już między nimi będzie lepiej ;)

maja9128

Nie zginą w chacie. Sezon trzeci zaczyna się 7 lat później. Rodzina opłakuje śmierć Omara i Zehry. W trzeciej części rodzina poszukuje zaginionego syna głównych bohaterów (pod koniec drugiego sezonu okazuje sie, że Zehra jest w ciąży).

nat_alia1

Wiesz w którym odcinku 2 serii okazuje sie ze Zehra jest w ciąży? :)

Maarta_1996

Dokładnie nie wiem, niestety nie znam tureckiego, a nie moglam znaleźć tłumaczeń na anielski. Ale z tego co sie domyślam to będą to już ostatnie odcinki, jeśli nie nawet w ostatnim.

ocenił(a) serial na 9
Maarta_1996

W 365 odcinku przed wejsciem do chatki Zehra powie Omerowi ze jest w ciazy. To bedzie na kilkanascie minut przed podpaleniem chatki przez męża matki Omera. Wiec nue jest mozliwe, zeby w dalszych odcinkach pojawił sie syn Zehry, bo niby skąd...

karlyk84

To w trzecim sezonie co właściwie jest pokazane? Bo są nowi aktorzy i starzy nowy bohater główny mówi do matki Omera Ciociu już nic nie rozumie

Maarta_1996

Oglądałam sezon 2 do końca i trochę nie zrozumiałam wątku z tym maleńkim dzieckiem chłopczyk pojawił się tylko w jednym odcinku ...

joanna_debakowska

Chłopczyk pojawił się w 2 odcinkach. To był synek kuzynki kucharki i został oddany pod jej (kucharki) opiekę na 2 dni. Zehra zabrała malca do siebie i jeszcze męczyła opieką Omera. Wywiązywał się z zadania wręcz wzorowo. Takie trochę śmieszne sytuacje i bez żadnego związku z dalszymi losami bohaterów.

Maarta_1996

W ostatnim odc serii 2 czyli na Youtube w odcinku 365

nat_alia1

Przecież ona urodziła bynajmniej w sezonie 2 pojawia się malutkie dziecko chłopczyk.
.Nic już nie rozumiem

ocenił(a) serial na 9
joanna_debakowska

Też nie wiem czyje to było bobo. Napewno nie Omera i Zehry. Trzeci sezon to już w ogóle bez sensu, nie ma głównych bohaterów i nie oglądam.
Mogę Ci polecić świetny turecki serial, który namiętnie teraz ogladam z napisami angielskimi. ERKENCI KUS. Jeden odcinek trwa 2 godziny. Jest trochę komedii, troche łez, ale przynajmniej nie ciagnie się jak flaki z olejem. A jaki przystojny aktor tam gra... Super serial. Polecam.

nat_alia1

Skoro nie zginą w chacie to co z nimi się stanie ? Czy będą żyli i wrócą do serialu? Jak tak która to seria i odcinek

nat_alia1

"Nie zginą w chacie. Sezon trzeci zaczyna się 7 lat później. Rodzina opłakuje śmierć Omara i Zehry. W trzeciej części rodzina poszukuje zaginionego syna głównych bohaterów (pod koniec drugiego sezonu okazuje sie, że Zehra jest w ciąży)."

Jeśli nie zginą w chatce i potem urodzi się syn to dlaczego 3. sezon będzie 7 lat po śmierci Zehry? To znaczy, że wtedy przeżyli, a zginęli później czego nie pokazano?

Alex_Tyler

Dokładnie tak, nie zginęli w chacie, urodził im się syn i prawdopodobnie zginęli 2 lata później. W pierwszym odcinku 3-go sezonu jest o tym mowa i do pewnych wniosków można dojść.

jmam_4

Wiadomo jak zginęli? W Polsce już nawet to było ale przegapiłem. Ile postaci zostało poza matką Omera?

maja9128

No tak. Ale totalnie głupie to jest. Na YT macie. W 365 odcinek kończy się tak głupio, a w następnym jest pogrzeb XD W sumie w serialu, dużo postaci, zmieniło aktorów . Serial powinien zakończyć się na ślubie. A ciągnęli to dalej, aktorzy odchodzili,i zakończyli z upy wątek. Potem ostatnie odcinki, to praktycznie inny serial.

maja9128

W Który Odcinku Zehri I Omera Nie Będzie I Ile Odcinków Mam Wiezien Miłość

maja9128

Mylisz się, w chatce nie zginą tylko po około 2-ch latach w jakieś tragedii (może wypadku). Niestety to nie jest dane nam zobaczyć ale można to wszystko wyedukować po pierwszym odcinku 3-go sezonu oraz przede wszystkim, że urodził im się jeszcze syn, który jest poszukiwany przez rodzinę w 3-cim sezonie.

Kropka201

Jestem załamana. Czy to w 100% pewne, że główni bohaterowie zginą? Ktoś ma link do ostatniego odcinka?

marta_amor

Sezon drugi skończy się w momencie jak Omar wejdzie do płonącej chaty aby uratować Zehre (Zehra będzie w ciąży). Trzeci sezon zacznie się 7 lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka drugiego sezonu. Rodzina będzie opłakiwać śmierć Omara i Zehry (co oznacza, że nie zginęli w tej płonącej chacie). Rodzina Omara będzie szukać zaginionego syna Omara i Zehry.

nat_alia1

To oni w końcu zginą w tej chacie czy nie ?

Cherry21

ostatnia scena jaką widziałam w tureckiej wersji to omer wbiega do chatki i z przerażeniem patrzy - można wywnioskować ze patrzy Zehrę. a w 3 sezonie ich już podobno nie ma, ktoś coś widziałam pisał ze był pokazany grób Zehry-ale nie wiem czy to prawda

Maarta_1996

W 3 sezonie już ich nie ma bo zrezygnowali z serialu. Ale nie zginęli w tej chacie bo Zehra urodziła syna,który zaginął i o tym jest 3 sezon. A oni zmarli,ale chyba nie było wytłumaczone jak.

kingatoja

Dziękuję za odpowiedź :)
Bo byłam pewna że ona sama zmarła w tej chatce a tu jednak miłe zaskoczenie że przeżyli.

Maarta_1996

No to w końcu Zebra i Omer zginęli w tej hadce i czy gdzieś indziej. Jak trzeci sezon zaczyna się 7 lat później , rodzina szuka ich syna.

Gosia_238

Jak widziałam trzeci sezon to odcinek był że opłakiwali głównych bohaterów. Bardzo szkoda że tak się potoczy.

Gosia_238

Może coś więcej wiecie może losy się odwrócą . Bardzo fajny film

ocenił(a) serial na 9
Maarta_1996

Może nie zginęli, ale niestety nie widać ich juz w serialu, tak że jeden piernik. Ja dla nich ten serial ogladalam, więc koncze ogladac na drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

Czytałam gdzieś, że oglądalność spadała więc nie rozumiem po cholerę dalej kręcili, aż aktorzy odeszli i tak głupio zakończyli ich wątek zamiast szczęśliwego "i żyli długo i szczęśliwie" :-(

Selena_Evrillo

Też jestem tego zdania że jakoś mogli inaczej zakończyć, chociaż z ciekawości obejrzałam ostatni odc 3 sezonu i też tak słabo sie zakończył :/

Cherry21

Zginęli w pożarze. Następny odcinek po sezonie 2 czyli 367 jest o tym jak w domu są modły ku pamięci Zehry i Omera. Imam wyje jakieś tam swoje wyjce a rodzina modli się. Stoi obrazek ze zdjęciem Zehry i Omera, więc na pewno zginęli

pgj

Nie zginęli w pożarze chaty tylko około 2-ch lat później. Zehra urodziła jeszcze syna którego w 3-cim sezonie rodzina szuka. Modły ku pamięci są 7 lat po wydarzeniach z chaty i w tym odcinku jest powiedziane, że bratanek Żilide pomaga rodzinie dojść do siebie od 5 lat. Czyli wytedy jakaś targedia musiała się wydarzyć - śmierć Omera i Zehry.

marta_amor

Prawie wszyscy mówią że nie zginą ale nie mogę tego odcinka znaleźć

malgosia73starosz

Bo go nie ma ;). Nie zginęli w pożarze chaty tylko prawdopodobnie 2 lata później. 3-ci sezon jednak rozpoczyna się po 7-miu latach od wydarzeń z chaty.

Kropka201

Czy siostra Omera jest rzeczywiście chora i czy umrze?

ocenił(a) serial na 9
darjaa

Wyzdrowieje, niestety spotka ją coś bardzo przykrego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones