PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800158}

Więzień miłości

Adını Sen Koy
5,6 785
ocen
5,6 10 1 785
Więzień miłości
powrót do forum serialu Więzień miłości

Czy jest ktos kto ogladal serial mam pytanko

ocenił(a) serial na 9
darjaa

Nihat ją będzie zdradzał, nakryje go z kochanką w hotelu. A potem Nihat zginie razem z kochanką w wypadku samochodowym. Odnajdzie się też mama Omera i Ayshe.

Kropka201

A czy ktoś wie co się stanie z Ayse w 3 sezonie :/

Assia_2

Też nie mam pojęcia może jak usłyszała że oni nie żyją umarła lub wyjechała za granicę z tego wszystkiego na zawsze ale to moje przypuszczenia

Assia_2

Słyszałam że Omer I Zehra po tym pożarze w chatce będą żyli dwa lata i przez ten czas urodzi się syn A później Ajsze Omer I Zehra po 2 latach od wypadku w chatce zginą w wypadku samochodowym bo będą chcieli odejść z serialu

Kropka201

Czy to pewne że Omer i Zehra nie pojawia się się już w 3 sezonie filmu?

Kropka201

W skrócie opiszę 2 sezon (wersja turecka lub rosyjska - 183-365 odcinek)
1 sezon kończy się po pół roku
2 sezon zaczyna się po ok. roku
182-187 Zehra i Omer kochają się ale nie śpią ze sobą bo nie mają ślubu religijnego. Zehra próbuje ojcu powiedzieć o małżeństwie ale zawsze w ostatniej chwili się wycofuje.
188 Omar idzie do warsztatu jej ojca i mówi o małżeństwie. Ojciec trafia do szpitala. Zehra odbiera ojca ze szpitala i wraca mieszkać do domu ojca.
188-196 Zehra mieszka u ojca. Omer lawiruje przed rodziną o nieobecności Zehry. Zehra od czasu do czasu pojawia się w rezydencji m.in. na pogrzeb Okesza.
Ojciec oddaje Omerowi pieniądze które wzieła Zehra na jego operację i mówi Zehrze że dług spłacony i musi zerwać wszelkie kontakty z rodziną Omera
Zehra przeżywa to i płacze bo kocha Omera, ale jest posłuszna ojcu. Cotka w rozmowie z Zehrą rozkminia że Zehra kocha Omera.
196-198 Omer wystaje całymi dniami pod warsztatem aby porozmawiać z Salimem o małżeństwie. Salim po namowach swojej siostry (ciotki Zechry) w końcu każe mu przyjść i poprosić o rękę Zehry zgodnie ze zwyczajami i tradycją.
199 Omer przychodzi do domu Zehry (ona zaskoczona i przestraszona reakcją ojca), Salim zaprasza go do domu i zgadza się na oddanie ręki Zechry. Ona w wielkim HAPPY.
202 Oficjalne zaręczyny. Ciotka ze wsi nie zgadza się na ślub i żada aby Zehra i Omer przyjechali do niej prosić o pozwolenie na ślub.
203-206 Zehra i Omer jadą do ciotki na wieś. Ciotka przeczochrała Omera na pracach wiejskich. Omer przypadkiem dowiaduje się że ciotka jest babką Zehry a matka Zehry to jej córka która się powiesiła po tym jak bogaty mieszczuch zrobił jej dziecko i zostawił. W końcu ciotka przekonała się do Omera i dała pozwolenie na ślub.
207-222 przygotowania do ślubu i inne ciekawe wydarzenia
222 ślub po którym Omer przyjeżdżają do rezydencji i w sypialni zrywa Zehrze wisiorek i mówi jej że będzie miała to na co zasłużyła. Ona błagała go aby powiedział o co chodzi ale on przez ok 35 odcinków nie chce jej powiedzieć. A chodzi o nieporozumienie. On usłyszał słowa wyrwane z kontekstu jak Zehra rozmawiała z przyjaciółką i wywnioskował że żehra wychodzi za niego dla pieniędzy a nie z miłości. Oczywiście się myli.
W międzyczasie Zehra wiele razy udowadnia że jest dobrą osobą. Do domu wprowadza się babcia Omera, która coraz bardziej zaczyna nie znosić Zehry ze względu na jej pochodzenie społeczne i brak wykształcenia wyższego.
255 Omer dowiaduje się prawdy o rozmowie którą kiedyś usłyszał tylko część i na podstawie wyrwanych słów z kontekstu Bardzo źle traktował Zehrę. Zrozumiał że Ona go naprawdę kocha. Nagle zmienił nastawienie do Zehry. Zehra dowiaduje się że to co się stało między nimi wynikało z niedomówienia i nie może tego przełknąć, Chce rozwodu

resztę opiszę za 2 dni

pgj

Dziękuję za opis.!

pgj

Opiszesz coś więcej.? ☺️

pgj

Witam. Ja zaczęłam oglądać serial w II sezonie i losy Zehry i Omera to dla mnie nuda, ale zaciekawił mnie wątek Sabah i przebojowego Karema. Z tego co czytam oglądałeś II sezon, czy wiesz jak się kończy ta znajomość?

WwwRrr

Do domu wprowadzi się babcia Omera, która uważa że ma prawo rządzić i decydować o rodzinie. Będzie negatywnie nastawiona do Zehry gdyż nie ma ona wyższego wykształcenia, a dla niej w rodzinie Kerwandżolu jest to niedopuszczalne.
Babcia będzie namawiała ją do opuszczenia rodziny i nawet zaproponuje jej za to pieniądze.
W odcinku 254 lub 255 Zehra będzie miała dosyć takiego życia, w którym jest bardzo źle traktowana prze Omera i zdecyduje się na rozwód.
Omer wystraszy się tej sytuacji i pójdzie do Sabah na rozmowę w sprawie tego co usłyszał w czasie wesela. Dowie się prawdy, że Zewhra go kocha i że wyciągnoł pohopne wnioski z wyrywka rozmowy Zehry z Sabah. Oczywiście zacznie "prawie walić głową w mur" i zacznie dumać jak tą całą sprawę odwrócić. Prawdy Zechrze nie powie (jak zwykle) ale powiedział że ją kocha, że żył w ciemności, i nawet łezka z oka mu pójdzie. Zehra wybacza mu i wszystko zaczyna wracać do normy kiedy to dowiaduje się od Sabah o rozmowie Sabah z Omerem. Zrozumiała że Omer nie powiedział jej prawdy i to co musiała przejść było wynikiem zwykłego niedomówienia. Teraz z pełną determinacją składa pozew o rozwód.
Omer próbuje ją udobruchać. W międzyczasie dzieje się dużo ciekawych rzeczy.
Aishe dowiaduje się o umowie ślubnej Omera z Zehrą. Jest z tego powodu zadyma. Omer wyjaśnia Aishe całą sytuację i mówi o jej chorobie. W odcinku 195 lub 196 dochodzi do sprawy rozwodowej i ...

pgj

przepraszam za literówki i błędy ale się śpieszyłem

pgj

A co z tą kuzynką Zehry? Czy w końcu się wyda co ona zrobiła?

Ksiezycowa98

W poprzedniej wypowiedzi chodziło o odcinki 295 i 296 a nie 195 i 196.
W odcinku 251 Zehra trafia do więzienia. Jest podejrzana o finansowanie mafii. Ma to związek z tym, że wcześniej jej kuzynka Canan ciągle coś mieszała przez zazdrość. Jej znajomy Cetin ciągle ją namawiał na jakieś bezeceństwa w stosunku do Zehry. Cetin zorganizował porwanie Canan. Zehra była szantażowana i za życie kuzynki porywacze zażądali milion lirów. Zagrozili Zehrze że jeśli coś powie policji albo Omerowi to zabiją Omera, jego siostrę i jej dziecko. Dodatkowo zażądali aby Zehra zapobiegła podpisaniu przez Omera ważnej umowy handlowej. Zehra poprosiła Omera o milion lirów na okup nie zdradzając Omerowi po co jej te pieniądze. omer myślał że chce od niego odejść i zabierze milion lir. Omer tak myślał bo babcia Omerowi namieszała w głowie przeciwko Zechrze i różne rzeczy nawymyślała aby on tylko zakończył to małżeństwo. Zehra za wszelką cenę próbowała niedopuścić do podpisania umowy nawet poniżając siebie przed Omerem. W wyniku pomówień przestępców którzy działają przeciw firmie Omera, Zehra trafia do więzienia. Rodzice Zehry nic nie wiedzą. Rodzina w domu jest załamana i nie wierzy że Zehra jest winna. Jedynie babcia zaciera ręce że w końcu pozbędzie się Zehry z domu. Omerowi, dzięki zeznaniom kuzynki Canan, udaje się wyciągnąć Zehrę z więzienia. Canan aby ratować Zehrę zeznała, że do wszystkiego namawiał ją Cetin. W domu wszyscy są szczęśliwi oprócz babci. Zehra wyznała Omerowi że zrobiła to wszystko dla ratowania kuzynki i dla jego życia oraz życia Aishe i Asii. Omer zastanawiał się czy to wszystko może być prawdą że Zechrze zależało tylko na dobru jego rodziny i jego własnym życiu. Zwątpił w to co usłyszał na weselu i udał się do Sabah aby ją o to wypytać. no i dowiedział się prawdy którą opisałem wcześniej.

ocenił(a) serial na 8
pgj

I co dalej? jestem bardzo ciekawa.....

Ksiezycowa98

Kuzynak Zehry Canan w końcu weźmie się do jakiejś roboty. Razem z Sabah będą prowadzić biuro nieruchomości. Zrozumie w końcu że w życiu nić nie przychodzi łatwo. Przestanie być tak łatwowierna wobec przystojniaków.

WwwRrr

Giną w pożarze w ostatnim odcinku.
Będzie wątek matki Omera która ma na imię Julide. Pojawi się w dniu, tak aby omer jej nie zobaczył (bo nienawidzi matki z powodu odejścia) w dniu rozwodu i uprosi Zehrę aby się nie rozwodziła i że ma jej coś ważnego do powiedzenia o Omerze. Prosi aby ją wysłuchała a dopiero po tym podjęła decyzję o rozwodzie. Mąż Julide jest nie pozwalał się widywać jej z dziećmi przez ok 20 lat więc w dalszych odcinkach jak Julide wróciła do domu Omera (oczywiście długi wątek nienawiści Omera do matki i niechęci Aishe a następnie pogodzenia się) jej mąż chciał się zemścić na Omerze i wielokrotnie próbował im zaszkodzić. W końcu udało mu się. podpalił domek letniskowy w którym była Zehra. Omer w tym czasie zbierał chrust na opał. kiedy Omer zobaczył pożar najpierw szarpał się z gościem później wyważył drzwi od domku ale Zehra już się "przypiekała". Wskoczył do domku aby ją ratować i oboje spłoneli. Zehra oczywiście wielka samarytaninka znalazła nowy cel życiowy i od odcinka 291 próbowała wymyśleć jak pogodzić Aishe i Omera z matką.
W wersji tureckiej motyw ciągnie się od odcinka 286 do 366.

Na YOUTUBE są wszystkie odcinki przetłumaczone (tak sobie), ale są. Jak ktoś zna rosyjski to lepiej wersję rosyjską oglądać (z napisami po rosyjsku :) bo przetłumaczone dużo lepiej niż polskie tłumaczenie. Nie raz mam wrażenie, że polskie tłumaczenie wykonywało google z napisów rosyjskich albo innych a pod tym podpisywały się jakieś gwiazdy, które trochę literówki, końcówki i odmiany poprawiły.
szukamy na youtube: [więzień miłości odc. nr]

pgj

Sorry, miałem napisać o Sabah i Karemie a napisałem o głównych bohaterach.

pgj

Dziękuję za streszczenie. Faktycznie losy Zehry i Omera są dla mnie nudne, brak w nich chociaż odrobiny żartu, ale dobrze wiedzieć, ze w końcu się ten film skończy. Z tego co czytałam następna seria jest już nieciekawa bez głównych bohaterów. Wątek Sabah jest przynajmniej zabawny i szybciej dzieje się akcja.

WwwRrr

A po co żart?
Ja właśnie za to lubię tę dwójkę, że trzymają fason.
No i nie zgodzę się też z osobą która pisała, że to tylko ,,babski" serial. Seriale nie są zarezerwowane dla danej płci. Ogląda się przyjemnie, mimo iż faktycznie przygody Zehry i Ömera są momentami naprawdę nudne. Wadą tego serialu jest brak dokończenia danych wątków, pokazania dość kluczowych dla fabuły serialu scen (pogrzeb Nihada) i robienie zbytnich nadziei widzom (pozdrawiam Cevriye). Dużą ilość odcinków uważam za zaletę, a nie wadę.

Co do śmierci to jak najbardziej Zehra i Ömer umierają w chatce podpalonej przez Ergana. Nie wiem jednak jak wytłumaczyć ich syna który pojawia się 7 lat później.

Ertix_Poke

A właśnie, że nie giną w chatce tylko około 2-ch lat później. Z pierwszego odcinka 3-ciego sezonu idzie to wyedukować. Mieli dziecko... chłopca Emira (gdyby zginęli w chatce skąd by się wziął??). Z resztą w którymś z ostatnich odcinków 2-go sezonu gdy Zehra zasłabła w taksówce (plan Erdżana wtedy nie wypalił) w szpitalu chwyciła się za brzuch i się uśmiechnęła. Można się było domyśleć, że była już w ciąży. W 3-cim sezonie wydarzenia są 7 lat po wydarzeniach w domku, a bratanek Żulide pomaga im podnieść się od 5 lat. Czyli 5 lat wcześniej wydarzyła się jakaś tragedia. Prawdopodobnie wtedy zginęli Zehra, Omer, a mały wtedy Emir zaginął. Chłopiec który jest od 1-go odcinka 3-go sezonu, zapewne nim jest. Wiekowo pasowałoby bo wygląda na około 6 lat. Jego właśnie szukają. Mimo dużej dziury w wydarzeniach (7 lat) mnie się to jakoś w całość składa. Szkoda, że aktorzy grający głównych bohaterów zrezygnowali. Bez nich ten serial się dla mnie skończył.

jmam_4

W 3 sezonie okaże sie że mały ali którego wychowuje azize jest synem zechry i omera ponieważ azize znalazła go jak był malutki i się nim zajmuje.

ocenił(a) serial na 10
Justyna_355

Czy Oguz dowie się że Ali to Emir?

XWXD

Tak w ostatnim odcinku

ocenił(a) serial na 10
Justyna_355

A zobaczymy jeszcze Omera i Zehre? Skończyłam oglądać odc 392 tureckiej numeracji bo nie ma więcej odcinków z polskim tłumaczeniem. A nie ukrywam że nie chce oglądać pozostałych bez napisów, wolę poczekać na odcinki w telewizji, tylko zostanawiam się dlaczego nie ma ostatnich 2 odcinków nawet w tureckim języku, przecież odcinków jest 399

XWXD

Nie, aktorzy zrezygnowali po 2-gim sezonie.

jmam_4

Ostatni komentarz miał być do @Justyna_355

jmam_4

zrezygnowali z powodów rozstania w życiu prywatnym

Justyna_355

gdzie oglądałaś ten odcinek że Oguz dowie się o Emirze ?

ocenił(a) serial na 10
jmam_4

Zehra zasłabła w taksówce bo pościła w ramadan i nie jadła i nie piła przez cały dzień. Nigdy nie była w ciąży. Zginęła z Omerem w domku myśliwskim podpalonym przez Erdżana.

maja_51

Mylisz się... jak Zehra nie była nigdy w ciąży? A skąd chłopiec którego szuka rodzina w 3-cim sezonie? To jest ich syn, a to oznacza, że w żadnym wypadku Omer i Zehra nie zginęli w płonącym domku. Wg pierwszego odcinka 3 sezonu wynika, że prawdopodobnie zginęli 2 lata później. Akcja toczy się 7 lat po wydarzeniach w domku, a bratanek Żilide pomaga rodzinie podnieść się po jakieś tragedii od 5 lat.

ocenił(a) serial na 10
jmam_4

Dla mnie ten film zakończył się na sezonie 2, a sezon 3 to jakieś głupoty bez najmniejszego sensu. Głównymi bohaterami tego serialu są Zehra i Omer i po rezygnacji odtwórców tych ról lepiej było sobie darować i nie kręcić jakiś bredni na siłę. Poza tym gdyby Omer i Zehra mieli syna to by nie nazywał się Emir, ponieważ kilka razy rozmawiali na temat imienia dla dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones