PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800158}

Więzień miłości

Adını Sen Koy
5,6 785
ocen
5,6 10 1 785
Więzień miłości
powrót do forum serialu Więzień miłości

Czy jest ktos kto ogladal serial mam pytanko

ocenił(a) serial na 6
Kropka201

Ja oglądam, ale zniechęciły mnie opisy i zbyt dużo odcinków. Szkoda, ze po ,,Łzy Cennet'', nie dali ,,KARADAYI''.

Kropka201

Obejrzałam pierwszy sezon, niestety zniechęciłam się do kolejnych wiedząc, że Omar i Zehra zginą w wypadku.

ocenił(a) serial na 9
nat_alia1

Nie zginą w wypadku tylko się spala w chatce bo ich mafiozo dopadnie ,bo policja taka durna i nie mogla go Zabic

maja9128

Co takiego? Główni bohaterowie się spalą, nie przeżyją? pierwszy raz się z czymś takim spotykam... bez sensu. Przyznam, że zawsze oglądałam hiszpańskie telki, jednak aktualnie nie ma nic nowego więc postanowiłam że zobaczę co jest ciekawego w tych tureckich serialach. Więzień miłości jest moim pierwszym. Po dzisiejszym odc. mnie zaciekawił bo wcześniej prawie stał w miejscu. Czy można wiedzieć jak potoczą się losy bohaterów tak w skrócie?

anka_ka

Troche to bez sensu ze po tylu perypetiach i tylu probach ich usmiercenia w koncu komuś sie uda doprowadzic do ich śmierci

Kropka201

Dlaczego ten mafioso ich podpali i w którym odcinku czy to przez Jenera? Napiszcie czy Omer zmieni swój stosunek do Zehry?

Cherry21

Omer i Zehra nie spłoną w tej chacie. Jeszcze trochę pożyją i będą mieć syna Trzeci sezon rozpoczyna się z nową obsadą i trwają poszukiwania zaginionego syna Omera i Zehry. Mały Ali Jest pod opieką Azize i uważa ją za swoją matkę. W kolejnym sezonie wrócą główni bohaterowie.

dorjan_ph

W którym odcinku to jest ?ja szukałam i nic...

joanna_debakowska

Drugi sezon z Zehrą i Omerem kończy się na 365 odcinku w płonącym domku myśliwskim. Odcinek 366 rozpoczyna się 7 lat później w rocznicę śmierci Zehry. Rodzinę reprezentuje Oguz i jego narzeczona Jyldyz, a jej zazdrość, złośliwość i głupota zdecydowanie przewyższa to co widzieliśmy u Alew i koleżanki Defne. Tym dobrym, uczciwym, sprawiedliwym i biednym "kopciuszkiem" jest Azize. To pod jej opieką jest mały 5 letni Ali, który uważa ją za swoją matkę. Nieszczęśliwe zbiegi okoliczności stawiają naprzeciw siebie Oguza i Azize. Trzecia seria to taki przerywnik i odpoczynek od wzajemnej miłości Omera i Zehry. Dłużej tego nie dałoby się ciągnąć, więc mamy nowych bohaterów, ale problemy podobne. Biedna Azize zostaje zatrudniona w "osobniaku" i powoli zmienia negatywne nastawienie Oguza do siebie. Niewiarygodnych , a wręcz najgłupszych akcji jest co niemiara, ale warto dotrwać do 397 odcinka. Później trzeba czekać na kolejny sezon.

dorjan_ph

Witam na jakiej stronie ogląda pani ten serial

dorjan_ph

Kto jest ojcem Alego? - tego chłopca małego.

dorjan_ph

Ale Ty to oglądałaś czy ściągnełaś od innych? Bardzo mi zależy na prawdziwej odpowiedzi, bo ich bardzo polubiłam i płacze 3 miesiąc bo podobno umarli, aż postanowiłam poszukać prawdy proszę

dorjan_ph

Ale nie rozumiem jak to w końcu będzie bo pokazane nie jest że oni wyjdą ale jak już wyjdą to co z nimi będzie wrócą do domu? Z kąd rodzina wie o ich synie? W jaki sposób zginęli później? A co z Ajsze i Nichatem co się z nimi stało? Gdzie oni są?

Nana1_6

Nihat zdradzał ajsze A później zginie w wypadku z kochanką pod koniec 2 sezonu

Nana1_6

Nugat zginoł w wypatku a Ajsze nie wiem i się zastanawiam

Wiktoria_Pytko

Ajsze zmarła na raka

dorjan_ph

A wiesz kiedy kolejny sezon pliszka jeśli wiesz powiedz

dorjan_ph

Czyli Zehra i Omer oraz Ajsze wrucom w kolejnym sezonie ?????

Wiktoria_Pytko

Nie wrócą w 3 sezonie zehra i omer nie żyja , ajsze rownież zamrła na raka.

Justyna_355

Niby w kolejnym sezonie wrucom bo żyjom wrucom z 3 dziećmi

Wiktoria_Pytko

Oglądałam wszystkie odcinki w telewizji tureckiej

Justyna_355

Ja jestem przekonana że wrucom bardzo tęsknię za nimi ️️️️

Wiktoria_Pytko

Ayshe Omer i Zehra już nie wrócą do serialu ponieważ Ayshe zmarła na raka A Zehra i bodajże Omer umarli A ich syn zaginoł ponieważ Omer uratował Zehre z płonącego domku i żyli chyba kilka lat

ocenił(a) serial na 9
Kropka201

ogolnie 2sezon konczy sie tym ze Omer wbiega do planacego domku po Zehre, prawdopodobnie uda im sie uciec i beda zyc moze z rok , dwa Zehra urodzi bo pozniej bedzie akcja ze 3 sezonie bedzie watek kobiety uciekajacej od ex partnera agresywnego, i okaze sie ze ten chlopczyk to zaginiony synek Omera i Zehry ktorego poszukiwala rodzina..i dowiedza sie w ostatnim odcinku o tym jak kobieta opiekujaca sie tym dzieckiem zginie

maja9128

A co z Omerem i Zehrą, czy wrócą ? Zależy mi na tej odpowiedzi proszę ...

Ola_Starosz

Jak ja wiem to raczej wrucom w kolejnym sezonie z 3 dziećmi

maja9128

I co dalej Czy omer i zehra wrócą ?

maja9128

Ponawiam pytanie - to przezyją czy nie?

maja9128

Czy Omer i Zehra wrucom

Wiktoria_Pytko

Nie wrócą... aktorzy po 2-gim sezonie zrezygnowali z dalszej gry w serialu. Stąd taki początek 3-go, który bez nich już nie ma dla mnie sensu :(.

jmam_4

Bardzo dużo osób mówi że oni wrucom w 4 sezonie

jmam_4

A po za tym gdzie jest Ajsze i baszchande ?

Wiktoria_Pytko

Nie żyją baszchande zmarła,ajsze również zmarła na raka

Wiktoria_Pytko

Bashedne zmarła pewnie z powodu swoich lat A Ayshe umarła na raka jak wiem

anka_ka

To strasznie głupie, że zginą oboje prawie tak jak w Elif. Co to za pomysł żeby dwójka głównych bohaterów zginęła. Też jestem ciekawa jak to się dalej potoczy ale po tym co przeczytałam to najchętniej zakonczylabym oglądanie. Serial spodobał mi się .

Cherry21

Mi też zaczął się serial podobać ale trochę zniechęciłam się ilością odcinków i teraz śmiercią głównych bohaterów.. nigdy w telkach się z czymś takim nie spotkałam, jedynie w jednym serialu jeden z protów zginął w ostatnim odcinku ale to był jeden z dwóch amantów protki także została przy tym drugim a tu jakaś paranoja. Chyba będę oglądała ze względu na ich teraźniejsze losy bo jestem ciekawa jak sprawy się potoczą a potem sobie daruje.

anka_ka

Pociesze cię w Wiecznej miłości główny bohater też zginie. Tylko szkoda, że tutaj zginą oboje obejrzę do końca pierwszego sezonu i potem przestanę. Szkoda, że jeszcze nikt nie zdradził jak to się dalej potoczy. Tureckie seriale mają niestety to do siebie, że nie zawsze kończą się szczęśliwie. Najlepszym jakim do tej pory oglądałam był Ezel. Tam główny bohater też miał na imię Omer i może dlatego mam sentyment.
Szczerze to podoba mi się Omer z wieznia nie zachowuje się jak typowy bohater. Do tego jest niestety bardzo przystojny.

Cherry21

Wiecznej miłości nie oglądam bo tak jak wcześniej pisałam Więzień miłości jest moim debiutem wśród tureckich seriali. Też chyba obejrzę tylko pierwszy sezon. Tak aktor grający Omera jest bardzo przystojny, urodził się w tym samym roku co ja, dokładnie 6dni po mnie taka ciekawostka haha...
Czytałam, że prywatnie jest w związku z serialową Zehrą, czyli nie musieli za bardzo udawać tej wiszącej w powietrzu chemii.

anka_ka

Gdzie znaleźć ten serial z napisami? Na yt widzę tylko od 181....

iwiii12

Na FB jest grupa turecka serialomania. Cały 1 sezon przetłumaczony, obecnie drugi jest dodawany z tłumaczem :)

iwiii12

Wpisz na yutube FL4SH MUSIC kliknij na tą stronkę iwpisz który odcinek chcesz oglądać dodam tylko że te odcinki są z napisami ja już czekam na 369odcinek

Cherry21

Źle wybieracie gatunek to nie wina seriali jeżeli napisane jest dramat to wiadomo że nie będzie happy endu najsłynniejszym melodramatem jest romeo i julia oboje umierają taka specyfika gatunku jezeli chcecie na końcu ślubu zachodu słońca i gromady dzieci wybierajcie romanse gdzie królują brazylijskie seriale ,dziwicie sie że dramat kończy sie źle to tak jakby ktoś oglądał horrory i dziwił sie że w każdym jest jakiś morderca ;) melodramatem jest tez titanic bez happy endu gdzie ginie jack a rose przežyła ,także zwracajcie uwage na gatunek serialu :)

marta490

Nie zgadzam się z tym tak do końca. To mój drugi turecki serial.. tamten też był dramatem, a zakończył się ślubem głównych bohaterów.
Moim zdaniem wystarczająco dramatyczne są losy tych dwojga, ażeby nazwać ten film dramatem.. nie musieli umierać. (nie tylko ich losy, bo tam się dzieje naprawdę dużo złego)

martyna_any

Ale oni bardzo dobrze skończą, bo końcowy odcinek jest Omer u boku Zehry z dwójką dzieci a trzecie w brzuszku

MartiiBu

No nie wiem jak ?.?.. skoro oni ze sobą nie sypiają (w sensie bez seksu):P
Tylko leżą razem.. patrzą na siebie i się wąchają :D

martyna_any

Pierwszy pocałunek to chyba 343 odcinek i będzie to niesamowite przeżycie dla obojga. Prawdziwym małżeństwem (skonsumowanym) staną się od 346 odcinka. W roku 2019 nie spodziewajcie się niczego oprócz wzajemnych podejrzeń i konfliktów przeplatanych chwilami zgody i wzajemnej miłości okazywanej tylko w chwilach zagrożenia życia partnera, bądź jego choroby. Taki "babski" serial, ale wciąga jak narkotyk. Obejrzałem do końca i czekam na więcej. Na razie jest 397 odcinków i mnóstwo wątków niewyjaśnionych.

dorjan_ph

A gdzie można obejrzeć te końcowe odcinki?

MartiiBu

Gdzie to jest pokazane??

joanna_debakowska

Napisałem przecież, że pierwszy pocałunek będzie w 343 odcinku. Pięknie pokazane uczucia. Wyjście Zehry z łazienki, do której wciągnął ją Omer i jej zażenowanie, zakłopotanie, dotykanie ust, trochę wstydu, rumieńce na policzkach, a zarazem uśmiech zadowolenia i satysfakcja.

Nareszcie po tych wszystkich kłopotach i nieudanych próbach bardziej intymnego zbliżenia ich małżeństwo nabiera cech prawdziwości, a nie podpisanego jedynie urzędowego kontraktu ślubnego. Pocałunek staje się magnesem. Nie chcą się ze sobą rozstawać i Omer odkłada służbowy wyjazd do Norwegii wraz z koleżanką Defne.

Ta jednak nie daje za wygraną i ubzdurała sobie, że taki wyjazd to jej szansa na odbicie Omera. Intrygi Defne nie udają się i w 346 odcinku Omer i Zehra lądują w ekskluzywnym apartamencie hotelowym na swoją prawdziwą noc poślubną. Omer wnosi Zehrę do pokoju na rękach. Zamyka za sobą drzwi nogą i kładzie Zehrę na ukwieconym łożu. Reszta jest milczeniem, a raczej wszystko się rozpływa, bo ich zbliżenie rozmywa się i pierwszy plan zasłania płomyk palącej się świeczki.

Jednak ranek zastaje parę w radosnym nastroju. Budzę się. Są szczęśliwi i dumni z siebie. Nareszcie mogą uznać swoje małżeństwo prawdziwym. Zostało skonsumowane i radość bije z ich twarzy. Jedzą obfite, wystawne śniadanie i wracają do domu trzymając się za ręce. Tym razem Omer nie wypuszcza ręki żony i tak wchodzą do salonu. Ich szczęście jest tak widoczne, że domownicy nie mogą nadziwić się tej odmianie i komentują ich zachowanie i podziwiają nowe perłowe kolczyki Zehry, które otrzymała w prezencie od Omera w czasie pobytu w hotelu. Zawiść, złość i mina Defne przebywającej również w salonie jest nie do opisania. To trzeba zobaczyć.

dorjan_ph

Ja też mam pytanie kojarzysz może kiedy mniej więcej Omer zrozumie jaką głupotę popełnił podczas ich nocy poślubnej (gdy zerwał naszyjnik jakoś 220 odc)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones