PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 676
ocen
8,0 10 1 5676
9,0 2
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

OZ, to poprostu arcydzieło najpierw obejrzałem the wire i szukałem podobnych seriali, ale nie
bylo nic co moglo mu dorównac, poznjej znalazłem OZ Szok inna tematyka niz w the wire, ale
ma to cos co uzaleznia, po obejrzenie oz niemogłem sie otrząsnąc bo wiedziałem ze juz
takiego serialu nie znajde, i nigdy juz nie powstanie serial mu dorównujacy, obejrzałem troche
tych serial ale wiedziałem, ze to juz nie bedzie to ,ze nic mnie juz tak nie wciagnie nie
zaciekawij, lata 90 to jednak epoka w której powstawały najlepsze filmy, nie to co dzisjaj a
najgorsze jest to ze to wszystko idzie juz nie w tym kierunku, mozna tez powiedziec ze koniec lat
90 to koniec filmów i poczatek konca ameryki bo to nie jest juz ta ameryka co kiedys Wiec jak i
Ameryka miała swoje najlepsze czasy w latach 60 70 80 tak wiec i kino amerykanskie miało
swoje czasy w latach 90, TAK WIEC BIBLIA SERIAL TO 1 OZ I ex aequo HTE WIRE, THE
SHIELD

ocenił(a) serial na 8
marekztr

Hmm gdyby się tak dłużej zastanowić to jednak najlepsze filmy amerykańskie powstały w latach 40', 50 i 60'.
Wtedy powstało najwięcej arcydzieł. A co do seriali. Jest kilka wyśmienitych np:
Robin of Sherwood, Północ-Południe, Miasteczko Twin Peaks, Archiwum X, Millenium, Kompania braci,
Oz, Sopranos, The Wire, Rzym, Dexter, Tudors, Breaking bad, Gra o tron, Zakazane imperium.
Najlepsze jak dla mnie są Robin of Sherwood, Twin peaks, Gra o tron, Rzym, Oz, The wire, Breaking Bad,
choć X-files oraz Millenium też miało swoje wielkie momenty.
Kiedyś bardzo urzekł mnie Robin z Sherwood i Miasteczko Twin Peaks.
Potem przyszła kolej na zafascynowanie Grą o tron.
Moim nr jest jednak nadal Miasteczko Twin Peaks.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones