PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 677
ocen
8,0 10 1 5677
9,0 2
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

DAŁBYM 10/10, ale...

ocenił(a) serial na 10

za duzo tu tresci d***kratycznych i lewicowego podejscia do wielu waznych spraw.

Wkurza mnie to, ze gubernator musi byc maly i wredny i przez to jego decyzje sa odbierane negatywnie. Wezmy na przyklad ta o uzyciu sily w trakcie buntu.
Moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Niech wiezniowie z tego, ale i z innych wiezien wiedza co ich czeka jesli zdecyduja sie na bunt.

Inna sprawa: prywatna firma zajuje sie opieka medyczna i oczywice w mysl dyskursu d***kratyczno- lewicowego jest BEEE, bo szuka oszcednosci!!!
Czy wy uwazacie, ze to jest w porzadku, ze podatnicy placa na bandziorow, zeby ci mogli (Alvarez) zazywac antydepresanty, aby ze soba nie skoczyc, podczas gdy w innej czesci stanu ktos nie ma na jedzenie, a ktos inny na leczenie?

ocenił(a) serial na 7
zadi

Zauwazyles kto forsuje te czerwone podejscia? Kobiety i wymoczek McManus. Prawdziwi twardziele jak gubernator i naczelnik niewiele sobie z tego robia. Dodatkowo pokazano ze metody gubernatora sa skutecznei nawet wiezniowie by na niego glosowali.

użytkownik usunięty
zadi

tak, chcę żeby pieniądze z moich podatków szły między innymi na to.

ocenił(a) serial na 10

uśmiałem się -pozytywnie oczywiście

ocenił(a) serial na 8

O, to za mnie też daj kasę.

ocenił(a) serial na 7
zadi

zadi zgadzam się z Twoją opinią w 100% ! Najbardziej irytującą postacią w serialu dla mnie była siostra Peter Marie która ratowała każdego przed karą śmierci ! Utrzymywanie takiego wrzoda który często wielokrotnie brutalnie mordował uważam za niemoralne! W XXI wieku kiedy są tak dokładne badania dna oraz cała reszta technologi umożliwiająca wręcz 100% wskazanie sprawcy morderstwa kara śmierci wg mnie powinna obowiązywać.
Oczywiście KS powininna dotyczyc jedynie najbrutalniejszych zbrodni popełnionych z premedytacją.
W oz była jeszcze jedna irytująca rzecz mianowicie wyroki jakie otrzymywali osadzeni często były wręcz debilne. Za nieumyślne spowodowanie śmierci czy za pobicia były kary rzędu 15-25 lat prawie identyczne jak za niektóre morderstwa 2 stopnia! Wiem że to tylko serial ale mimo wszystko niektóre wyroki połączone z retrospekcjami czasami naprawde były zaskakujące!
Ps. OZ oceniam jako dobry nawet bardzo dobry serial który momentami może być delikatnie irytujący dla widza o konserwatywnych poglądach.

faderrdk

no dokładnie najbardziej wkur.wiająca postać z tego serialu, mogli jej nie przyjmować znowu po tym strajku, każdego traktowała jak niewinną ofiarę, coś w stylu "oj biedny alvaraziku wydłubałeś oczy złemu strażnikowi? masz tu tabletki, terapię i naszą miłość - to nie twoja wina" :DD

ocenił(a) serial na 8
zadi

Mam dokładnie takie samo zdanie. Choć zwykle lewicowa propaganda skutecznie odbiera mi dużą przyjemność z oglądania seriali i filmów, w przypadku "Oz" raczej bezboleśnie trawiłem socjalistyczne i homoseksualne treści, których naprawdę jest tam od groma. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie brakowało mi serialu, w którym przywódca Bractwa Aryjskiego ostro pedałuje z ciotą z wytatuowaną swastyką na tyłku. Dziw nad dziwy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones