PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 676
ocen
8,0 10 1 5676
9,0 2
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

...ale nie ma w planasz 6 serii. Co jest? Mam wszystkie odcinki z CBS Action nagrane na PVRze i chcę przysiąść i zacząć oglądać, ale jak mam to zrobić,
skore w żadnym programie TV nie ma nigdzie, że będzie 6 seria w TV :/

Krooger

To skoro masz wszystkie odcinki z pierwszych pięciu sezonów to udostępnij je gdzieś w necie. :P Świat będzie Ci dozgonnie wdzięczny. :)

Davus

Oz jest dostępny bez problemu w najpopularniejszej sieci p2p, więc nikt nie powinien mieć problemu z dostępem. Nie chciałbym jednak ściągać 6 serii, skoro resztę mam na DVRze :/

Krooger

Ta, wiem, że jest, ale: 1. napisów nie robił Hatak, więc - jak znam życie - są badziewne; 2. jest lektor, ale wrzucony przez kogoś z Internetu, a do takiego lektora mam takie samo zaufanie, jak do napisów, których nie robił Hatak. :P Zwykle oglądam filmy z angielskimi napisami, ale w wypadku seriali HBO jest to dość - moim zdaniem - wyczerpujące zajęcie. Za dużo slangu, zbyt szybka "nawijka", więc wolałbym w polskiej wersji językowej. :)

A wersja z telewizji to jest akurat coś, co wyglada na fajną wersję. :P Kupiłbym nawet na DVD, ale nikt tego u nas nie wydał, a CBS Action nie mam.

Innymi słowy - ciężka sytuacja, ale Ty możesz stać się ratunkiem dla mnie i świata! :P

ocenił(a) serial na 7
Davus

Oglądam ten serial i nie jest tak tragicznie z napisami jak to malujesz. Cześć jest dobrze przetłumaczona, cześć słabo - zawsze można się wsłuchać w słowo i zrozumieć co nieco. Nie narzekam, chociaż wstawki mogły by być jakościowo lepsze.

ocenił(a) serial na 9
Davus

Ja nie mogę znaleźć nigdzie z lektorem chociaż te 5 sezonów może kiedyś będzie i 6 emitowany w TV

Davus

Niestety nie mam technicznych możliwości zgrania tego z dekodera.

Krooger

:( Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones