PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 680
ocen
8,0 10 1 5680
9,3 3
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

Właśnie skończyłem oglądać I sezon i jestem lekko rozczarowany, czy kolejne sezony są lepsze?

ocenił(a) serial na 9
justdanek

Jeżeli pierwszy sezon nie przypadł ci do gustu to następne pewnie tez nie.

Moja ocenia:
1 sezon i pierwsza połowa 4. sezonu - 10/10
2 i 3 sezon 9/10
Od połowy czwartego sezonu do końca 7/10

Jako całość oczywiście serial jak najbardziej polecam ;)

Ern89

Mam podobne zdanie
Najlepszy jest pierwszy sezon - naprawdę bardzo dobry. Jeśli miałbym oceniać, to dałbym 8/10

Później 2, 3 i pierwsza połowa 4tego - 7.5/10

Od drugiej połowy 4tego do (jak na razie u mnie) końca 5tego - przeciętna telewizja 5.5/10

użytkownik usunięty
Wojtky

Jak dla mnie rowniez dobry serial, a sezony pojedynczo to mn tak oceniam
Sezon 1 - 7,5
Sezon 2 - 7
Sezon 3 - 6

ocenił(a) serial na 9
justdanek

nie oceniał bym tak tego serialu, tym bardziej ze to cała historia wiec raczej powinno sie oceniać całość a nie pojedyncze sezony. Myśle że w każdym było coś zaskakującego i szokującego. dla mnie cały serial jest rewelacyjny. Szkoda ze amerykanie potrafią tyko kręcić seriale o tym co sie dzieje w ich wiezieniach a nie starać sie to opanować

ocenił(a) serial na 9
justdanek

Jak w wiekszosci seriali to sezon 1 jest najlepszy ;). Kazdy dobry, tylko ze im blizje konca serial poziomu spadl. Szkoda ze nie ma "zakonczenia" dla konkretnych postaci - postac1, zostala zabita, postac2 wyszla na wolnosc lecz szybko wrocila do wiezienia,itp

justdanek

Serial bardzo fajny.Tylko mnie nie zadowalają ostatnie odcinki , czułem się trochę jakby się nie przyłożyli (zwłaszcza ostatni odcinek)lekki niedosyt.Ale wykreowani bohaterowie , genialni.Większość postaci się lubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones