PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 676
ocen
8,0 10 1 5676
9,0 2
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

Witam, zachęcony opisem postanowiłem obejrzeć serial, szczególnie dlatego, że lubię filmy o
tematyce więziennej. Niestety, ale po obejrzeniu 3 odcinków mam dosyć. Serial mnie po prostu
nudzi. Niby coś się dzieje ale tak naprawdę w kółko gadają o dupie maryni.
Jako, że wiem, że seriale się rozkręcają to mam pytanie do ludzi, którzy byli w podobnej sytuacji co
ja, czy serial się rozkręci? Oraz jak to wygląda w innych sezonach, czy jest kontynuowana historia
postaci z 1 sezonu czy już całkiem inni więźniowie w nim występują (domyślam się, że w ciągu 1
sezonu kilka osób zginie/zostanie przeniesionych i kilka osób trafi na ich miejsce), mam nadzieję,
że zrozumiecie o co mi chodzi :)

svek91

Obejrzałem 6 odcinków pierwszego sezonu i też nie rozumiem skąd takie wysokie oceny.

ocenił(a) serial na 10
svek91

rozkręci się, spokojnie, imo to z sezonu na sezon był co raz to lepszy, poza sezonami 5 i 6, które od reszty nieco odstają; historia jest ciągła, bohaterowie główni są ci sami we wszystkich sezonach, oczywiście jak zdążyłeś zauważyć to kilku z nich może ubyć z powodu śmierci, bądź też przeniesienia czy czegokolwiek innego, kilka postaci też co jakiś czas dochodzi - moim zdaniem powinieneś kontynuować, serial z najwyższej półki

ocenił(a) serial na 10
svek91

Powiem Ci ,że ja po pierwszym sezonie odłożyłem serial mniej więcej na rok. Strasznie mnie nudził i niestety to był błąd. To co się dzieje później wręcz akcja za akcją. Mega wciągający,nie szło się oderwać. Nocki zawalone :) Przetrwaj jakoś ten początek.Gorąco polecam!!!

ocenił(a) serial na 8
rob94m

A mnie od pierwszego sezonu mocno zainteresował :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones