PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 678
ocen
8,0 10 1 5678
9,3 3
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

Po obejrzeniu

ocenił(a) serial na 10

Jestem świeżo właśnie po obejrzeniu serialu, pytanie mi się nasuwa jak tyle lat po emisji dopiero teraz się o nim dowiedziałem to jest szok, serial to istne arcydzieło. Obecne seriale do pięt nie dorównują temu serialowi, cały serial każdy sezon trzyma w napięcia nie ma żadnej nudy czy rutyny.
Ostatni sezon jak i ostatni odcinek hua co tu mówić, panowie co robili ten serial znali się cholernie dobrze na swojej pracy, jak przypomina mi się ostatni odcinek słynnego Dextera i ostatni odcinek Oz to jakby niebo a ziemia, ostatni sezon dextera strasznie nudne odcinki a w Oz ciągle coś się dzieje i często widzimy niesamowite zwroty akcji.
Przede wszystkim co w serialu powinniśmy docenić to tematy TABU, twórcy na prawdę mieli w dupie co pomyślą sobie inni zrobili wydaje mi się to na co mieli ochotę i nie patrzyli na innych. Postacie świetne odegrane, każda postać inna każda charakterystyczna. Jest to pierwszy serial który nie zawiódł mnie że się dłuży czy któryś sezon jest słaby, piękne zakończenie co tu więcej pisać. Dialogi to już w ogóle majstersztyk.

ocenił(a) serial na 6
Burbon2009

nie ma rutyny? hahahaaahahaaha. Przecież tam schemat goni schemat, zazwyczaj przychodzi jakiś nowy więzień - przedstawiony jest nam a później on ginie ot tak, bez większego celu, i bez żadnej trudności, tak jak by nie było żadnego strażnika i bez większego sensu. Fabuła serialu przez wszystkie swoje sezony nie prowadzi donikąd, A ilość absurdów i idiotyzmów jest zatrważająca, nie wiem czy scenarzyści co niektórzy nie byli upośledzeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones