PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108340}

Więzienie Oz

Oz
8,0 5 677
ocen
8,0 10 1 5677
9,3 3
oceny krytyków
Więzienie Oz
powrót do forum serialu Więzienie Oz

pytanie na temat serialu

ocenił(a) serial na 8

wlasnie skonczylem ogladac 2 sezon. serial jest wg mnie genialny i przetrzymuje probe czasu.Moje
pytanie jest krotkie: czy kolejne sezony trzymaja poziom / sa lepsze/ / tudziez slabsze ??

dochodza jakies nowe postaci centralne czy tylko starzy znajomi caly czas: beecher, o'raily, alvarez '
Hill, adebisi ? Btw widzialem breaking bad, The wire , sporanos, sons of anarchy i rzesze innych
seriali ale juz nie koniecznie z gatunku. OZ - to MISTRZOSTWO !!! az sie nie chce wierzyc ze w tych
latach taki brutalny i owwazny serial doczekal sie emisji ;)

mordarg

mogą być tycie spoilery (ale takie pytania zadajesz, że trudno nie spoilerować)
do wymienionych centralnych "starych znajomych" dodałabym jeszcze Saida i jego środowisko (tylko nie pamiętam gdzie on dokładnie się pojawił po raz pierwszy)
"czy kolejne sezony trzymaja poziom / sa lepsze/ / tudziez slabsze ??"
IMO trzymają poziom (chociaż są wątki które mi nie podchodziły - ale jest ich niewiele - jakbym miała wymienić powstałby potężny spoiler, więc się powstrzymam) - dla mnie najlepszy był sezon 1 - mówi się, że ostatni był najgorszy (głównie z jednego powodu o którym znów nie mogę napisać - ja w każdym razie tego poglądu nie podzielam - dla mnie każde rozwiązanie było ok, no może prócz jednego ...)
ciężko się gada o Oz tak, żeby za dużo nie zepsuć spoilerami ;)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Trzymają poziom, czy są lepsze bądź słabsze to Ty musisz ocenić, ale myślę, że się nie zawiedziesz. Co do postaci to tak dochodzą nowe. Miłego oglądania! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones