PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 339
ocen
8,2 10 1 1339
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Jestem ciekawa waszej opinii, którą postać polubiliście bardziej? Jak wiemy, zasada często jest taka, że lubimy protów.....ale kochamy czarne charaktery XD

HotChocolate90

Sama sobie odpowiedziałaś moge jedynie dodać ze według mnie aktor grający emira jest lepszy postać kemala nie miała wyrazu jak dlamnie nie miała tež zadnej przewodniej cechy podobnie zresztą do aktorki grającej zeynep i asu obie dysponują jednym wyrazem twarzy (pewnie zaraz ktoś naskoczy na mnie bo widziałam tu zachwyty jezeli chodzi o gre aktorską zeynep) ja tego nie pojmuje gra zakochaną -poker face gra wystraszoną poker face i z jakiś powodów drapie sie po twarzy ,gra wściekłą poker face ale wykrzykuje dialogi to samo dotyczy asu nie widze róznicy w grze kiedy asu wyznaje miłošć lub jest przestraszona moze odbieram to przez zestawienie z nihan jak ona gra rozpacz to nie ma na nią bata dziewczyna cierpi całą sobą kiedy jest szczęsliwa szczególnie w scenach z kemalem tez jest wiarygodna
Ale wracając do tematu pomijając gre aktorską i to ze kibicujemy głównemu bohaterowi ale kochamy dupków to na końcu wygrał emir chciał rozdzielić nihan z kemalem i mu sie udało jestem z niego dumna (wiem brzmi to jakbym pożegnała sie z rozumem) ale tak na serio kto chciałby żeby emir sie poddał? I co może jeszcze miał siedzieć na kanapie obok zeynep w kapciach i czytać turecki przegląd sportowy

HotChocolate90

Nie lubię złych ludzi, ani w realnym świecie, ani w filmie. To, że czasem mdłe były gadki Kemala i NIhan, to nic nie zmienia. Emir był zły i nie miał ode mnie ani grosza sympatii. Szantażem, przemocą wszystko zyskiwał, takie osoby zasługują na współczucie jedynie.

Indra_5

Dobrze powiedziane. Nic dodać, nic ująć.

Indra_5

Powiem ci, że widziałem w swoim życiu masę czarnych charakterów ( nie ma filmu czy serialu bez czarnych charakterów ) ale Emir sprawiał, że traciłem panowanie nad sobą. Czemu ?? Bo on był bezczelny i arogancki aż do granic skrajnej patologii. Jego ojciec był tak samo zły jak on, "Jaki Ojciec taki Syn" to prawda. Ale pomimo to Galipa Kozcoulu dało się jeszcze normalnie oglądać, bo jak się wypowiadał to wypowiadał się zawsze w miarę normalnie. Natomiast Emir przy wszystkich grzechach był na dobitkę tak patologicznie bezczelny i arogancki, że traciłem panowanie nad sobą jak go słyszałem. Nie pojmuję jak przy tylu zbrodniach jakie się popełniło ( wrobienie Ozana w zabójstwo i cała reszta zbrodni Emira) można być na dobitkę jeszcze tak non stop przerażająco bezczelnym i aroganckim ?? Brak mi słów.

historyk_2

A ja powiem tak pomijając dobry czy zły gdyby nie postać Emira nikt by mnie nie zmusił zeby to oglądać,serial o niczym kemal kocha Nihan kropka koniec historii ,i gdyby nie knucia ,spiski i obsesje Emira to ten serial nigdy nie odniósłby sukcesu nawet ładna buźka Kemala by nie pomogła,w zasadzie to Emir ciągnie to wszystko jest jedyną osobą zaangażowaną w każdy wątek który dzieki niemu staje się ciekawy,sceny Kemala z Nihan dramat dwoje ludzi po 30stce buja się na huśtawkach je watę cukrową itp i gdyby im Emir nie mieszał w życiu bujali by się tak do 70tki chyba ,

marta490

Słuchaj, mi nie to przeszkadza, że Emir był "czarnym charakterem". Jak napisałem wcześniej w innym wątku- nie ma dobrego serialu bez czarnego charakteru. Masz całkowitą rację: knucia, spiski i obsesje Emira czyniły ten serial ciekawym, bez tego ja również nie oglądałbym tego serialu. Wiesz dlaczego ja oglądam seriale tureckie, a nie oglądam polskich ?? Bo w polskich typu "M jak mdłości" czy "Barwy nieszczęścia", ciągle są tylko i wyłącznie wątki obyczajowe ( aborcja, geje, in vitro, ciągle ktoś kogoś zdradza, ciągle ludzie mają w życiu po 50 partnerów i tak dalej i tak dalej).


Co w tym ciekawego ?? Totalnie nic. Niby to "ma mówić o prawdziwym życiu." Tylko co mnie obchodzi oglądanie czyjegoś życia ?? Ja mam swoje i nie potrzebuje oglądać cudzego. Natomiast tureckie seriale zbudowane są na innej zasadzie: wątki obyczajowe przemieszane są doskonale z wątkami kryminalnymi ( intrygi, spiski, kombinacje, ludzie ciągle trzymają pistolety w dłoniach i tak dalej). I to jest właśnie ciekawe. Ja mam problem tylko z tym, że Emir był za często przerażająco bezczelny, arogancki i skrajnie cyniczny, co mi jest trudno znieść, bo ja mam uczulenie na tego typu postawy. Wolałbym żeby Emir miał charakter swojego tatusia Galipa- też był czarnym charakterem ( wypchnięcie własnej żony z balkonu, czy nielegalne składowanie odpadów radioaktywnych, że tylko to wspomnę), ale nie był na każdym kroku ciągle tak bezczelny, arogancki i cyniczny jak jego syn. Był też inteligentny- gdyby nie był to nie potrafiłby przez tyle lat prowadzić z sukcesem swojego biznesu. Jakby to ode mnie zależało, to dałbym Emirowi właśnie styl bycia jego tatusia- inteligentnej kanalii, ale bez arogancji, bezczelności i skrajnego cynizmu na każdym kroku.

marta490

W jednym na pewno się zgadzamy: Kaan Urganciouglu jako Emir był genialny. Tak świetnie potrafił pokazać go z różnych stron, że nawet mi było chwilami szkoda Emira...

marta490

Totalnie zgadzam się, co do tego, że Emir jest jedyną postacią, dla której chce się oglądać ten serial. Większość dostrzega tylko to, że jest zły, ale charakterologicznie to jest majstersztyk. Jedyny bohater, u którego wybija się taka złożoność postaci: czasem wzbudza nienawiść, czasem litość i współczucie. A główna para jest tak mdła i nijaka, że gdyby nie Emir serial z pewnością nie doczekałby się tylu odcinków.

ocenił(a) serial na 6
catrineee13

Nie sądzę , że Emir był zły. To raczej socjopata był. Solidne leczenie by się przydało.
Główna para dla mnie nijaka nie była, ale naiwna i głupia już tak. Podobnie policja , która nie potrafiła sobie z jednym psycholem poradzić.

HotChocolate90

hmm.. zastanowmy sie Mercan bo to jedyna moze obok matki Emira istotna postac zenska w calym serialu ktora nie miala zlego charakteru (to nic ze osmieszala sie kilka razy chcac(?) zakajdankowac sama Kemala, to byly zabawne sceny :) ). Poza tym Kemal i Emir moze gdyby nie zaslepila ich Nihan to byliby ok? Poza tym dla Nihan podobnie jak dla Emira liczyla sie tylko rodzina u Emira + Nihan, choc z poczatku Emir chcial zabic rodzenstwie gdyby je wykryl, tez mu sie to latwo odmienilo w glowie nie wiedziec czemu (matka?), nawet po wykryciu zamachu na Nihan wybaczyl jej to i inne historie. To tak jak dla Cersei albo Elizabeth of York z Bialej Ksiezniczki na koncu, ich postawa biorac calosc tych historii pod uwage bynajmniej nie jest pozytywna.
PS - no dobra sam sie poprawie, Galip wykrzywil Emira i Asu, wiec moze wtedy bylaby jakas inna Nihan i Emir tez nie bylby wcale taki ok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones