PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 350
ocen
8,2 10 1 1350
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Zacząłem oglądać praktycznie od połowy nadawania na TVP, zaciekawi mnie ten serial bardzo dużo spójnościa i duża inteligencją czego nie mogę znaleźć w innych serialach gdzie główne postacie w pewnych momentach maja iq kota, a pewne akcje nie mają początku i końca. Tutaj także mamy kilka niedokonczonych spraw m.in sądowych(nielegalna kopalnia na Nichan.) Początkowo oglądałem gdy miałem okazje głównie po powrocie z pracy, później nie mogłem przegapić ani jednego odcinka i zacząłem nadrabiać zaległości.
Każdy facet jeśli by się dało powinien wziąć coś z postawy kemala z pewnością nie wyszedl by na tym źle. Nichan w mojej opinii nie jest już tak krystaliczna.
Większość seriali w tym polskie są oparte na problemach obyczajowych z domieszką miłosnych doznań, tutaj mamy bardzo dużo zapozyczen z filmów sensacyjnych a końcówka serialu okraszona o lepsze efekty bez wsytdu mogłaby być końcówką najlepszych filmów choćby Tonego Scotta. Mimo 23 lat i tego że jeatem facetem ten serial wywarł na mnie bardzo duże wrażenie nie tylko w sferze wizualnej, ale także mentalnej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones