PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764656}

Wieczna miłość

Kara Sevda
8,2 1 350
ocen
8,2 10 1 1350
Wieczna miłość
powrót do forum serialu Wieczna miłość

Po długim namyśle doszedłem do wniosku, że serial jest za długi jak na fabułę, którą przedstawia i wątki,które porusza. Przez to wszystko cała historia jest moim zdaniem za bardzo rozciągnięta i nużąca po pewnym czasie. To byłoby znacznie lepiej gdyby serial miał tylko jeden sezon- 35 odcinków w wersji tureckiej, w wersji polskiej 114. Nie tylko w tym przypadku, ale także w wielu innych uważam, że serial byłby bardzo dobry, gdyby nie został za bardzo rozciągnięty np. Ranczo gdyby miało tylko 4 sezony byłoby świetne ( skończyłoby się w 2009 roku). Mógłbym tak mnożyć i mnożyć w nieskończoność. Nawet "Moda na sukces" gdyby miała tylko 100 maks 200 odcinków też nie byłaby patologią. Twórcy muszą dobrze wymierzyć na ile sezonów mogą sobie pozwolić jak kręcą serial, żeby ta historia była strawna dla widza i miała związek z rzeczywistością. W wyjątkowych przypadkach można sobie pozwolić na dużą liczbę sezonów np. w wypadku "Wspaniałego Stulecia", które ukazywało panowanie Sulejmana Wspaniałego, które trwało aż 46 lat (1520-1566), tutaj był potencjał na 4 sezony, ale to są wyjątkowe przypadki. Nie rozumiem ludzi, którzy są w stanie oglądać tasiemce np. "Klan", który trwa aż 22 lata. Jak można oglądać tasiemca, który ciągnie się od 22 lat ?? Pojęcia nie mam...

historyk_2

to wszystko przez co odcinkowe obowiazkowe romantyczne interakcje (zawsze w 4 oczy bo telefon, nawet wideotelefon nigdy nie wystarcza ;) ), czesto bardzo infantylne miedzy Nihan a Kemalem, gdyby 90% ich wyciac serial moglby byc conajmniej o polowe krotszy a wg. mnie nie gorszy a lepszy (choc domyslam sie ze jest tez wielu amatorow tych romantycznych spotkan ;) )

Alamar

Po części tak... Jakbym miał oceniać sezony to drugi jest znacznie lepszy od pierwszego. Jakby to ode mnie zależało,to bym
uciął dużo odcinków z pierwszego sezonu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones