PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 343
oceny
7,1 10 1 180343
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Leo Bonhart

ocenił(a) serial na 7

Wiem, że jego występ w tym serialu jest raczej niemożliwy z wielu powodów - no i oczywiście daleko jeszcze do ewentualnego pojawienia się tej postaci na ekranie, ale w trakcie lektury sagi jako twarz łowcy nagród od początku narzucało mi się oblicze Daniela Day-Lewisa z Gangów Nowego Jorku (+ siwe włosy rzecz jasna)
http://www.filmweb.pl/person/Daniel+Day+Lewis-159/photos/541889

ocenił(a) serial na 5
sundayborn

Zacna propozycja. Mi na myśl przychodzi Michael Biehn, który chyba negatywną postać grał w Tombstone i prawdziwego świra w Abyss. Myślę, że też byłby bardziej osiągalny dla producentów.

ocenił(a) serial na 7
wjanus9

Raczej nie spodziewałbym się samych gwiazd pierwszej wielkości ze względów finansowych, więc Biehn mógłby być niezłym wyborem, bo to dobry aktor, ale liczę, że właśnie w tym serialu wybiją się jacyś szerzej nieznani aktorzy :)

sundayborn

John Malkovich, Mads Mikkelsen, Charles Dance (ale już pewnie nie bd ten wiek).
Day-Lewis byłby świetny ale chyba musieliby wziąć mu całą rodzinę jako zakładników żeby się zgodził :)
Ale nie ma co gdybać, ponieważ Bonharta to dłuuugo nie zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

Charles Dance mógłby zagrać jakiegoś króla, a ostatnio ktoś zaproponował Mikkelsena jako Regisa i moim zdaniem dobrze by pasował. Day-Lewis zaś potrafiłby bez problemu zagrać większość męskich postaci sagi (w wieku z "Ostatniego Mohikanina" śmiało nadawałby się na Geralta), ale to chyba najbardziej wybredny obecnie aktor i w serialu bym się go nie spodziewał...

sundayborn

Mikkelsen OH proszę Cie... Jeremy Irons to urodzony Regis :)

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

Nie upieram się, bo na razie tylko Bonharta nie potrafię sobie wyobrazić z inną twarzą niż DDL ;)

sundayborn

Co to Geralta to moje typy: Zach McGowan, Anson Mount, Nicolai Coster Waldau, szkoda że Mortensen a nie da rady- to byłoby moje marzenie.

Gdyby DD grał Bonharta to bym kibicował Bonhartowi :)

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

Co do Geralta mam na odwrót niż w przypadku Leo, więc na chwilę obecną ciężko mi sobie jakiegoś aktora wyobrazić w roli Wiedźmaka. Chociaż przyznaję, że Żebrowski był dla mnie ok (poza muzyką chyba najlepszy element tamtej wersji...). Z twarzy to nawet Dorociński mógłby być, ale pozostaje jeszcze kwestia scen walk itd. To będzie trudny - a kluczowy! - wybór dla twórców.

sundayborn

Dlaczego nie możliwy , serial podobno ma bardzo wiernie przestawić wydarzenia z książek już jest wiadomo że bedzie miał on kilka sezonów wiec pojawienie sie Leo wcześniej czy później jest pewne

ocenił(a) serial na 7
kubala102

Może nie do końca jasno się wyraziłem - pisząc o małym prawdopodobieństwie pojawienia się miałem na myśli występ w serialu Daniela Day-Lewisa. Wiadomo, że sama postać Leo będzie niezbędna, ale to zapewne dopiero za kilka sezonów ;)

kubala102

Sundayborn ma rację. Bonhart pojawi się w ostatnich sezonach. Na razie jest daleka droga do 1 sezonu a co dopiero postaci Bonharta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones