PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 861
ocen
7,1 10 1 180861
5,6 36
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin


Nic tu praktycznie nie jest tak jak byc powinno, kazde opowiadanie potraktowane bez zrozumienia i wyciagniecia esencji. Wszystko splycone do granic mozliwosci.
- brak wlasciwego wprowadzenia do postaci Geralta jako WIEDZMINA
- chaotyczne pomieszanie z poplataniem, kazda historia zasluguje na osobny odcinek a nie miszmasz z pominieciem najwazniejszych kwestii
- w d...e sobie wsadzcie tych murzynow, tu nie pasuja - jak chcecie byc tacy poprawni to dajcie tez azjatow bo inaczej to mi pod rasizm podchodzi
- bezsensowne zmiany fabularne, podpinanie postaci w wydarzenia w ktorych nie uczestniczyli
- tracenie czasu na dretwe i glupawe dialogi(dodane od siebie) zamiast rozwiniecie ksiazkowych watkow
- mam wrazenie ze nikt tam NIE ROZUMIE ani nie czuje co jest istotne w danej historii

ocenił(a) serial na 8
thresh

Temat napisany byle by bardziej kontrowersyjnie, żeby złapać jak najwięcej komentarzy. nawet nie obejrzałeś serialu. Ba mówisz o zrozumieniu wątków, a ewidentnie sam nie zrozumiałeś serialu. Nie wiem jak to możliwe, bo jest przystępny, ale jednak jak widać się da.

bytrek

Obejrzalem ten serial tak jak i przeczytalem ksiazki na dlugo przed tym zanim powstaly gry, stad tez mam punkt odniesienia, ktorego byc moze ci brakuje.
Nie wierze, ze ktos po przeczytaniu wiedzmina nie widzi tej przepasci ktora jest miedzy serialem.
Juz nawet pomijajac to ze istnieje ta przepasc i ze wszystko zostalo na max splycone, pomijajac to zupelnie, ten serial jest bardzo sredniawy jako po prostu serial fantasy.
Przystepny tak, jest przystepny, da sie go obejrzec bo obejrzalem caly i pewnie obejrze tez nastepne sezony, zgadnij dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones