PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 343
oceny
7,1 10 1 180343
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Wymarzona obsada

ocenił(a) serial na 5

Geralt - Piotr Adamczyk
Kolega Geralta - Tomasz Karolak
Dziewczyna Wiedzmina nr1 - Katarzyna Cichopek
Dzwieczyna Wiedzmina nr2 - Malgorzata Foremniak
Przeciwnik nr1 - Borys Szyc
Przeciwnik nr2 - Marcin Mroczek
Król - Paweł Deląg
Jakis facet w Tawernie - Maciej Zakościelny
Ten facet ktory zdradzi Geralta (Pierw ze niby dobry znajomy a potem ukradnie mu konia) - Piotr Cyrwus

Ogolnie chcialbym w koncowej scenie kiedy Piotr Adamczyk walczy z Borysem Szyc jakis dobra muzyke, Proponuje Rubika i klaskami w tle!~

"to co mam to co zdarzyło sie nam to pachnącym chlebem dom....mowia mowia ze..."

fyfy1000

No niestety koleżko zapomniałeś o Jaskrze- w swojej roli życia wystąpi Michał Milowicz. No i jest jeszcze Natasza Urbańska... Może jako Ciri?

ocenił(a) serial na 2
Kuba1222

Taka obsada zasługuję na Oscara i mamy filmowy hit :D

ocenił(a) serial na 9
Kinoman94Rdm

Chyba nie. Masakra jakaś.
Całe szczęście wzięli mega badassa na Wiedźmina - grał już w supermenie, batmanie i w lidze i super zagrał.
Na Jenefer wzieli mega niunie - dobra jak trzeba na taki film.
Mega się cieszę że nikt kto robi ten film nie wpadł na taki chory pomysł żeby zatrudnić tych co wymienione.

ocenił(a) serial na 2
NieMamSwojegoZdania

To była ironia ale szczegół ;)

ocenił(a) serial na 9
Kinoman94Rdm

Ale główny facet chyba poważnie pisze, a nie że mówi jedno a myśli inne.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 9
matiloz111

Że co takiego?
Co chciałeś przez to powiedzieć?

NieMamSwojegoZdania

Że nie jarzysz nic a nic.

ocenił(a) serial na 9
kassis

No raczej rozumiem dobrze co napisane. A film już widziałem, wszystkie osiem, i w sumie niektórzy Ci aktory to by nawet dali rade, co wymienieni, ale i tak lepiej że taka obsada jest jak widziałem bo fajne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
180792

Weź sie poprzezywaj z rodzeństwem a nie w internecie, płatny hejterze.

ocenił(a) serial na 3
NieMamSwojegoZdania

Pszepraszam że dopiero teraz ci odpisuję, ale musiałem zaczekać aż rodzice zapłacą za internet.

Masz rację i we wszystkim się stobą zgadzam!
ja bym tu jeszcze dodał np żebrowskiego w roli.. w roli.. no nie wiem może tego gostka co udawał że był wiedzminem?
To byłby murowany chit :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
180792

Wow. Zatkało mnie.
Przez Ciebie portal filmweb przestał być moją bezpieczną przestrzenią.
Nie wiem jak sobie z tym poradzę.

NieMamSwojegoZdania

Nie przejmuj się takimi idiotami bo bo to ludzie bez wartości psychicznej i fizycznej. Rodzice i koledzy biją takich ludzi po głowie zamiast po dupie i dlatego są takimi tępymi strzałami ;)

snafii1979

opłaca sie kupić netflixa dla tego serialu?

Piotr_318

AA nie lepiej sobie pobrać http://agusiq-torrents.pl/torrent/616220

NieMamSwojegoZdania

Haha no to przynajmniej się pośmiałem gdy przypadkowo tu trafiłem i zacząłem czytać Wasze komentarze. Stwierdzam jednoznacznie, że hitem miesiąca zostaje tekst: "Weź sie poprzezywaj z rodzeństwem a nie w internecie" haha.
P. S. Ktoś tu pisał o Oscarze przy takiej obsadzie. To więcej niż pewne, bo wystarczyłby tylko jeden z tych wymienionych tu aktorów i nagroda pewna. Chodzi oczywiście o któregokolwiek z fenomenalnych bliźniaków czyli Mroczka. Od razu jeszcze Złotego Globa przyznają, oni po prostu mają potencjał :)

NieMamSwojegoZdania

Dobrze się czułeś jak to pisałeś ? Ironii nie łapiesz ?

ocenił(a) serial na 9
marek_section8

Uważam że Jenefer jest mega dobra i supermen jest mega i nie zmieniałbym tych aktorów w ogóle.
Piotr Adamczyk to dobry aktor, po co wokół niego ironizować? Dobry jest i nadał by się, cichopek nawet ujdzie, na jakąś co daje wiedźmińską misję super by była.
Ale uważam ze lepiej że taką dobrą profesjonalną amerykańską obsadę wzięli bo główny koleś co pisał ten komentarz to trochę przesadził z tym Karolakiem. Ten Karolak to grubas jakiś, ani to śmieszny ani fajny, a tym bardziej badass.
Nie znam roli z gier wiedźmin w jaką można by takiego Karolaka wsadzić.
Ale troche fajnych aktorów tu napisał i super by niektóre role były ale nie takie coś jak dokładnie co pisał bo głupie.

NieMamSwojegoZdania

człowieku ty na prawdę nie wiesz co to ironia.

ocenił(a) serial na 10
kalim13

a ty wiesz co to bulbubrolator? nie? to sie nie wyomnrdzaj tylko pdaj argumenty

pierdantes

Oczekujesz że wytłumaczę tobie dowcip? Zapomnij jak nie zrozumiałeś to widocznie nie był dla ciebie.

ocenił(a) serial na 6
NieMamSwojegoZdania

Człowieku nie pisz już hahah

ocenił(a) serial na 9
galcius

Tu nie ma nic śmiesznego. Będę pisał jak ludzie nie rozumieją podstawowych kwestii o aktorstwie w filmach.
Straszny tu chaos tu, i dużo do pisania miałem, ale to może Ty nie pisz jak nie masz nic do powiedzenia poza żeby nie pisać.
Ja mam o co pisać.

ocenił(a) serial na 6
NieMamSwojegoZdania

No i kto tu chaos robi

ocenił(a) serial na 9
galcius

W tej chwili? Ty.
Ja przynajmniej mam o czym pisać, a Ty tylko spamujesz niepotrzebnie na forum, żebym nie pisał, a sam nic nie piszesz mądrego.

ocenił(a) serial na 10
NieMamSwojegoZdania

podziel;am twoją opinie ale muszę Cię poprawić bo wiezdmina gra zebrowski a superman tylko podklada glos w angielskim dubingu. Ale nie zmienia to faktu ze wszystko jest zagrane mega dobrze

NieMamSwojegoZdania

Twoje IQ równe jest IQ kupki trocin..
Gdzie tacy ludzie się kształcą...

Czarny_BP

...albo wręcz przeciwnie. I konkretnie 'kiwasz' komentujących ;P

ocenił(a) serial na 9
Czarny_BP

Co ma kształcenie do IQ przy Polskim scentralizowanym systemie edukacji?
Idź się spróbuj poobrażać z rodzeństwem, bo tu Ci nie wychodzi, a zdania nie zmienię, to była by kiepska obsada i koniec.
Ledwie kilku aktorów co wymienione to by się nadali.

ocenił(a) serial na 7
NieMamSwojegoZdania

Ale mnie bawi, jak twierdzą, że nie łapiesz, a sami nie łapią, że sobie jaja robisz xD mistrz

ocenił(a) serial na 8
michal_lukawski89

w sedno, wlasnie to czytam i mam bekę :D

michal_lukawski89

tylko że on nie robi sobie jaj, na serio nie złapał żartu.

ocenił(a) serial na 10
Czarny_BP

nie znaj aj kju ale znam karate i co mi zrobisz?

NieMamSwojegoZdania

czytanie ze zrozumieniem, ale tak to jest, jak się młody bierze za interpretację dzieła, jakim jest komentarz pod postem..... :)


rozbawiłeś mnie, dziekuję

NieMamSwojegoZdania

Dokładnie i pięknie powiedziane i to chyba jakiś zboczeniec mógł to tylko wymyślić zakochany w Adamczyku i wszystkich tych komediowych śmiesznych facecikach, którzy wcale nie nadają się na Wiedźmina. Jedynie co to pasowałby do tej roli Marcin Dorociński bo to jest poważna postać i konkretny aktor a nie jakiś wyświechtany śmieszek, który nadaje się tylko do komedii. Nie każdy dobry aktor pasuje na rolę wiedźmina i nie każdy aktor jest mile widziany w komedii. To jest tylko takie moje zdanie i nie każdy musi się zgadzać.

ocenił(a) serial na 8
NieMamSwojegoZdania

dżizaskrajst.................................................................... ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ........................................................ xD dobre.

Kuba1222

Sorry, że tak późno, ale właśnie jest ten moment kiedy to przeczytałam.

Jess, jess, jess. Leże i kwiczę z radości.

ocenił(a) serial na 6
Holy_Ghost

mam te same objawy :D

Kuba1222

NO RZESZ KU*WA NO NIE
Ty na prawdę bys go chciał ?

Kuba1222

Jeszcze Jakimowicz

Kuba1222

Ja bym dorzucił jeszcze Rosati, co by powiało jakimś Holiłudem ;)

Pyrogenus

może Linda na jaskra?

kalim13

o... Linda to by na Vesemira pasował; "Co ty k..wa wiesz o zabijaniu" :)

ocenił(a) serial na 5
reqoil

dobre :D

mayniac

opłaca się kupic netflixa rzeby obejrzeć?

Kuba1222

A nie Zenek Martyniuk?

ocenił(a) serial na 7
Kuba1222

Urbańska dobrze oblizuje umywalki.

ocenił(a) serial na 8
fyfy1000

Ja bym jeszcze gdzieś panią Fido obsadził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones