Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin Sezon 2, Odcinek 3
Odcinek Wiedźmin (2019)

Straty

What Is Lost 59m
5,6 3 340
ocen
5,6 10 1 3340
Wiedźmin
powrót do forum s2e3

Nie czytałem książek pana Sapkowskiego, a 1sezon obejrzałem w dwa dni.

Nie wiem o co chodzi, nie potrafię tego oglądać, muszę się mega zmuszać, i obejrzenie 3 odcinkow zajęło mi 9 dni.
Wyczekuje końca epizodu, byle przepekac, w trakcie seansu jestem mega znużony i kompletnie nie umiem się skupić.
Te sceny polityczne z Aretuzy, to jakiś żart...


Czy tylko ja tak mam?
Czy serial za którym czekało polowa Netflix światowego i cała Polska społeczność jest takim gniotem?

ocenił(a) serial na 3
Boskiadrian_Boski

Nie tylko. Ja też nie dałem rady przez to gładko przejść. Pora zaktualizować ocenę na filmwebie ;)

Miało być lepiej niż w 1 sezonie a było dużo gorzej. Nie szło tego oglądać. Drętwe dialogi, historia, dramat.

Niestety grałem w gry i czytałem książki, w porównaniu, to co serwuje Netflix to jest gówno które ktoś wysrał po zjedzeniu gówna.

8 sezon Gry o Tron to przy tym arcydzieło...

ocenił(a) serial na 2
Boskiadrian_Boski

Jak serial Ci się spodobał, to gdy sięgniesz po książki - orgazm gwarantowany ;-)   
P.S. W szczególności polecam słuchowisko. Jest GENIALNE!

ocenił(a) serial na 3
Boskiadrian_Boski

Hehe mam podobnie.
Zatrzymalem sie na 3 odcinku i muszę pare dni przerwy zrobic na kolejne (a lubię filmy fantasy).
No ale niestety, słabiutki film, jakby klasy B, bez klimatu i czegokolwiek. Taki fast-food dla dzieciaków, obejrzeć i zapomnieć.

ocenił(a) serial na 1
Payap

Tylko ty dałes 3, a kolega 9 dziwne nie?

ocenił(a) serial na 3
WiedzminodNetflixatokupa

bo on dał pewnie ocene 9 dla pierwszego sezonu i tak została na razie

ocenił(a) serial na 5
Boskiadrian_Boski

Tragiczny odcinek, przerwałam go po 20 minutach i nie chciałam męczyć się dalej, wróciłam do oglądania po tygodniu, dziesięć minut patrzenia - dalej jest źle. W odróżnieniu od tych co nie znają książkowego oryginału, ja go znam ale tu akurat nie ma to znaczenia bo ktoś postanowił kompletnie zignorować sensowną i spójną historię i nabazgrolić własne story, kompletnie idiotyczne. Nic nie ma sensu, nic się nie klei, tragedia. Jeszcze nie zmieniłam oceny całego serialu ale obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie wyjścia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones