plakat filmu Wielka wyprawa do Afryki

Wielka wyprawa do Afryki

Long Way Down
8,3 601
ocen
8,3 10 1 601
315
chce zobaczyć
{"type":"film","id":479109,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Wielka+wyprawa+do+Afryki-2007-479109/tv","text":"W TV"}]}
Wielka wyprawa do Afryki
  • Apple TV - https://tv.apple.com

    abonament
    za 24,99 zł


Po sukcesie wyprawy dokoła świata (Long Way Round) nadszedł czas na wyprawę do Afryki. Ewan McGregor i Charley Boorman ponownie wsiadają na swoje BMW R 1200 GS Adventure i wyruszają w nową wyprawę. Wyruszają z miejscowość  John O’Groats w Szkocji, a zakończą w najbardziej wysuniętym na południe przylądku Afryki-Cape Agulhas. PrzejadąPo sukcesie wyprawy dokoła świata (Long Way Round) nadszedł czas na wyprawę do Afryki. Ewan McGregor i Charley Boorman ponownie wsiadają na swoje BMW R 1200 GS Adventure i wyruszają w nową wyprawę. Wyruszają z miejscowość  John O’Groats w Szkocji, a zakończą w najbardziej wysuniętym na południe przylądku Afryki-Cape Agulhas. Przejadą przez granice 20 państw w tym Libię, Sudan, Etiopię, Ugandę, Ruandę, Tanzanię, Botswanę oraz Wybrzeże Szkieletów w Namibii. Wszystko zostało tak zaplanowane, aby odwiedzić ośrodki UNICEF-patrona wyprawy.

Wielka wyprawa do Afryki zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.