PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752105}

Wiktoria

Victoria
7,9 10 336
ocen
7,9 10 1 10336
Wiktoria
powrót do forum serialu Wiktoria

Prawie zapomniałam o tym serialu, a tu się okazuje, że była premiera :). Udało się już komuś obejrzeć pierwszy odcinek po angielsku? Jak wrażenia?

mdusia123

Ja oglądałam, ale dokładnie nie pamiętam :). Podobała mi się rola tego Ministra spraw zagranicznych - bardzo wyrazista i wprowadzała humor :). Jeśli chodzi o siostrę Victorii, to miałam wrażenie, że to jakaś oszustka, bo tak się dziwnie zachowywała. Było o czartystach - najpierw Scarett przyprowadziła do królowej jedną z aktywistek czartystów, a pod koniec odcinka przyszli pod pałac i wybili okno, wtedy Victoria zaczęła rodzić. To tyle, co pamiętam :).

karola_biel

I pojawił się nowy lokaj. Scarett czuje się przywiązana do pałacu i nie chce odchodzić, boć Francatelli ją namawia do odejścia, bo ona tu tylko pracuje i nie ma więzi między nią a królową, mimo że królowa chwyta ją za rękę itp.. Mały Albert się źle zachowuje, ma fochy na bycie królem.

ocenił(a) serial na 8
karola_biel

Gdzie oglądałaś?

cluke

dailymotion.com albo fili.cc, z tymże ja wszystko po ang bez napisów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones