serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wiktoria

Victoria
2016
1h
7,9 10 336
ocen
7,9 10 1 10336
Królowa Wiktoria wstępuje na tron Anglii w wieku 18 lat. Wychodzi za księcia Alberta i rodzi pierworodną córkę. Zobacz pełny opis
Wiktoria zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Kolejny brytyjski, kostiumowy, serialowy przebój. Życie królowej Wiktorii to idealny scenariusz filmowy - wielka miłość, walka o wpływy i dworskie intrygi na tle wiernie oddanej epoki wzrostu potęgi Imperium Brytyjskiego. W roli królowej Wiktorii intrygująca Jenna Coleman. Uparta Wiktoria starając się udowodnić swoim wrogom, że potrafiKolejny brytyjski, kostiumowy, serialowy przebój. Życie królowej Wiktorii to idealny scenariusz filmowy - wielka miłość, walka o wpływy i dworskie intrygi na tle wiernie oddanej epoki wzrostu potęgi Imperium Brytyjskiego. W roli królowej Wiktorii intrygująca Jenna Coleman. Uparta Wiktoria starając się udowodnić swoim wrogom, że potrafi być władczynią nie zawsze podejmuje słuszne decyzje. Mądry wicehrabia Melbourne jest jej jedynym wsparciem aż do czasu, gdy młoda królowa zakochuje się w Albercie. Okazuje się, że życie małżeńskie nie zawsze jest sielanką. Związek Wiktorii i Alberta jest jednocześnie pełen namiętności i burzliwej walki o władzę.

studio
Mammoth Screen
tytuł oryg.
Victoria
inne tytuły
Ostateczny wybór aktorki grającej główną rolę rozegrał się między Jenną Coleman, a Lily James, Carą Delevingne, Emilią Clarke i Chloe Grace Moretz.
Jenna Coleman musiała do roli królowej nauczyć się tańczyć walca i jeździć konno po damsku, czyli trzymając obie nogi z jednej strony siodła.
Serial kręcono w Coneysthorpe i Yorku (Anglia, Wielka Brytania).
Epoka wiktoriańska aż się prosi o dobre aktorstwo, intrygującą fabułę, a także piękne wnętrza i kostiumy. I śmiało można powiedzieć, że w najnowszej produkcji Toma Vaughana tego nie zabrakło. Akcja serialu dzieje się wartko, z zainteresowaniem obserwujemy jak młoda królowa z nieśmiałej, infantylnej i niedoświadczonej panny przeistacza się we władczą kobietę, która z impetem wkracza w świat wielkiej polityki. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chemia między aktorami jest idealna - między Wiktorią i lordem M. lecą iskry:). Co za spojrzenia, co za rozmowy, co za podteksty! Chyba z trzy razy stanęło mi serce!

I wreszcie Albert - ale dobrali aktora! Wygląda jakby wyskoczył z portretu!

Serial bardzo wciąga - 4 odcinki mignęły w jeden wieczór!
Oprócz losów...

Jw.

Po śmierci Alberta jeszcze się działo w życiu Wiktorii. Wiadomo czy będzie kolejny sezon?

Myzyka

ocenił(a) serial na 9

Kto stworzył tę wspaniała muzykę do filmu? Moim zdaniem rewelacyjna. Te chóry, trąby i organy podczas ceremonii ślubnej... Wspaniałe!!!

Serial meega wciąga! Intrygująca fabuła, prześliczne kreacje królowej, widoki, muzyka - wszystko jest idealne. Relacje między parą królewską są doskonale pokazane - KOCHAM Alberta!!! Wiem może to trochę próżne, ale proszę spojrzeć na jego oczy oraz na to z jak wielką troską traktuje Wiktorię :) Jeden z moich...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones