Początkowy sceptycyzm przerodził się na oczekiwanie na drugi sezon. Kreska inna od wszystkich. Niektórym bardziej innym mniej przypadnie do gustu.
Sama historia napisana na podstawie książek Curtisa Joblinga, których w Polsce nie ma przetłumaczonych, więc ciężko jest mi określić czy poprawnie zekranizowano...
Serial nie jest wybitnym dziełem . Raczej dla nastolatków, ale oglądając do k”kotleta” fabularnie się wkręciłem i miło by było poznać dalsze losy bohaterów. Szczególnie wątek magistra jest interesujący ,a nawet sama i sam Drew nabrał w końcu charakteru na ostatnie 5 min ostatniego odcinka .
Książki z tego co...