PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224396}
6,8 66
ocen
6,8 10 1 66
Wild C.A.T.S: Covert Action Teams
powrót do forum serialu Wild C.A.T.S: Covert Action Teams

kto pamięta?

ocenił(a) serial na 8

pamięta ktoś? w jakich latach leciało i w jakiej telewizji można było obejrzeć?

MarekMostowiak

Pamiętam. Ale... gdzie... Polonia 1?! To dość prawdopodobne. Krótko po premierze komiksu u nas.

Picu

na Polonii 1 raczej nie, tam to królowało anime, Captain Tsubasa, Tygrysia Maska, Yattaman itd

BlackShit

To leciało właśnie na Polonii 1. W sieci można znaleźć kilka odcinków z lektorem z Polonii 1. Czy ktoś ma może więcej odcinków?

Axel

To w późniejszych czasach. Ale pamiętam, że to nie był długi serial przynajmniej na Polonii 1.

ocenił(a) serial na 8
Picu

Długo szukałem, bo nie pamiętałem tytułu, aż w końcu znalazłem!!! Kliknąłem na intro "Youngblood", innej kreskówki, chyba w ogóle nie wyświetlanej w Polsce i obok wyświetlił się wspomniany tytuł.

ocenił(a) serial na 8
Axel

A masz może linka do obejrzenia odcinków np. na Youtube? Ja po angielsku tylko znalazłem. Jesteś pewny, że tylko na Polonii 1? W 1996 r. czy kiedy?

underground73

Ja znam to tylko z Polonii 1, leciało właśnie około 96/97.

ocenił(a) serial na 8
Axel

Podobno leciało też na Fox Kids, ale nie udało mi się potwierdzić tej informacji. Skoro jednak leciało około 96/97 na Polonii 1, to właśnie wtedy musiałem to oglądać.

MarekMostowiak

aaa...przez przypadek trochę tu trafiłam, a pamiętam tą kreskówkę, mój brat ją oglądał (a ja z nim, oczywiście). Stanowczo na Polonii 1, pod polską nazwą "Dzikie koty"...myślę że musiało to być najwcześniej '97.

ocenił(a) serial na 8
Selna

Dokładnie polonia 1, druga połowa lat 90

MarekMostowiak

Z tego co pamiętam to to chyba na Polsacie leciało, ale głowy nie dam. A rocznik to chyba tak 96 - 97

ocenił(a) serial na 8
MarekMostowiak

siemano. mi się wydaje że u nas grali to w przedziale 97-98. czyli z tego co mówi GandalfCzarny666, informacja się pokrywa na '97. Mi się wydaje że było to na stacji typu Tv4. na pewno nie polsat i napewno nie polonia1. pamiętam że kiedyś oglądałem jeden odcinek, później pokazywali jak narysować pinokia (czy coś)? a następnie włączyli jakiś teledysk boysbandowy gdzie chłopaki wchodzą do nawiedzonego domu i zmieniają się w potwory. umysł ludzki jest niepojęty. nie wiem czemu to pamiętam ;p
w każdym razie. Najlepszą postacią był moim zdaniem Grifter.
ps. dopiero w tym roku dowiedziałem się że jest to animacja na podstawie DC comics.

Tullio

Image Comics.

Picu

Aha a potem sprzedane DC?! Co to się podziało...

Tullio

Witam bajka ta emitowana byłą w 97 roku na kanale Polonia 1 o godzinie 16:30. Wyemitowane były wszystkie odcinki sezonu pierwszego, było ich 13 [nie wiem czy w Polsce było więcej sezonów]. Na necie można znaleźć anglojęzyczne epizody [poprzez priva mogę podać odnośniki]. Dodatkowo w roku 97 wyemitowany został komiks o tym samym tytule. Sześć tomów w twardej okładce [polecam lekturę, na privie mogę podać linki do wersji elektronicznej chodź papierowa jest lepsza]. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
TheViperVip

Z tego co wiem, jest to miniserial i liczy tylko 13 odcinków, także w oryginale. Nie był popularny nawet w USA, bo generalnie jest to mało znana kreskówka. Były też plany wprowadzenia na ekrany innej kreskówki - "Youngblood", z innymi postaciami, które też gościły w komiksie "Wild C.A.T's". W Polsce wydano 6 numerów komiksu i te posiadam, więc masz rację, z tym że ja mam je w miękkiej okładce.

ocenił(a) serial na 8
TheViperVip

Jesli bys mogl, to poproszę

ocenił(a) serial na 10
Tullio

To był teledysk Backstreet Boys.

ocenił(a) serial na 8
0058yrrab

Świetny serial uwielbiałem za dzieciaka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones