PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 894
oceny
7,5 10 1 9894
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Ogólnie nie przepadam za serialami komediowymi. Nie potrafią mnie wciągnąć ze względu na swój brak głębszej fabuły. Jednak Wilfred jest dla mnie tym jedynym, w którym się zakochałem od pierwszego odcinka do ostatniego i cały czas za nim tęsknie. Przygody Ryan'a i Wilfreda wspominam świetnie. Serial jest śmieszny, a czasami też miewa smutne i głębokie momenty. Każdy odcinek stanowi jakieś pouczenie, co jest naprawdę fajne. Serdecznie polecam, pozdrawiam.

nawisher

Jak "Ryan'a", to dlaczego nie "Wilfred'a"?

yemeth1

Hah, ta wypowiedź jest prawie sprzed roku, wtedy mój angielski był znacznie gorszy, teraz nie popełniłbym takiego błędu :) Nawet nie powinienem stawiać apostrofu po "Ryan". Jednakże muszę zapytać, czy tak cię to zirytowało, że musiałeś "wykopać" moją bardzo starą wypowiedź i zwrócić mi uwagę, czy też w innym, nieznanym mi celu?

nawisher

To nie jest błąd w angielskim, tylko w polskim.

yemeth1

Ok, ale wciąż nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.

nawisher

Bo wydaje mi się to oczywiste. Zrobiłeś błąd, pokazuję ci go. Przekazuję ci za darmo wiedzę - nie wiedziałeś, teraz wiesz. Przynajmniej ja tak reaguję, kiedy ktoś mi wytknie błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones