PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

3x12 Heroism

ocenił(a) serial na 10

Zrobiłem 3/4 napisów, do wieczora będą na 100%.
Warto czekać po odcinek zacny :).

ocenił(a) serial na 10
Zignar

Czekamy...

ocenił(a) serial na 10
ewej

Napisy są chyba od 13 już , wystarczyło zajrzeć tu i ówdzie :), Ten temat napisałem, bo miałem wyjść ale wyszło, że jeszcze nie musiałem i skończyłem robotę.

ocenił(a) serial na 7
Zignar

gdzie można znaleźć napisy? bo szukam szukam i znaleźc nie mogę:(

ocenił(a) serial na 10
abnegacja

Wpisz mój nick w wyszukiwarkę.

ocenił(a) serial na 10
Zignar

No właśnie teraz patrzę, że dawno dodałeś temat, ale też za późno się zorientowałam. Napisy już mam, zaraz odpalę :-D I tylko jeden odcinek się ostał, trochę żal ;( Ale może będzie kontynuacja, jeszcze jeden sezon by się przydał, tak myślę.

ocenił(a) serial na 9
Zignar

odcinek jeden z lepszych tego sezonu (3) : ) Wilfred zwykle w formie... "Misiek umieraj" hahahhahahahha : D

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

Hahahahahahaha!!! Albo jak przypinał sobie odznakę! Gann w roli Wilfreda jest genialny. Albo jak się rzucił na Margot żeby ją ratować. Aaach!!! Ja na każdym odcinku płaczę ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 9
ewej

zgadzam się , genialnie to robi ;d albo jak w przed ostatniim odc robił akcję z gołębiam;;; " ej stary uważaj nie chcce mieć żadnych kłoporów" : P

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

A akcja z gołębiami nie była właśnie w tym odcinku? Tak, i psy z sąsiedztwa się z niego śmiały. Ach ten Wilfy... cały ten serial nakręca.

ocenił(a) serial na 9
ewej

mój błąd , masz racje :) bez tak dobrze grającego aktora Wilfi by był bez energii )

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

Kurcze Gann jest bezbłędny jako Wilfy. Wszystkie miny, ruchy, no kompletny czad. Z tego co wyczytałam ten serial ani Gann ani nawet Wood nie dostali żadnej nominacji do tych telewizyjnych nagród. Nie rozumiem dlaczego. Przecież to genialny serial. Jak taki Rockefeller cośtam tyle razy wygrywał, a przecież ten serial to totalna porażka, gdzie on tam śmieszny.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Zgadzam się. Gann jako Wilfred jest genialny a Wood też pasuje do swojej roli. W ogóle ten serial powienien dostać jaką nagrodę albo chociaż nominację, ale... no właśnie żeby zrozumieć sens i o co chodzi w tym serialu trzeba trochę pomyśleć i użyć wyobraźni - bo jedni powiedzą: "jakiś gość latający w stroju psa? To ma być serial?" A wiadomo, najchętniej większość lubi oglądać łatwo, lekko i przyjemnie.

ocenił(a) serial na 10
Martyna147

No właśnie, nie do każdego trafia ten serial. A wiadomo jaka jest opinia o społeczeństwie amerykańskim. U nas też sprawdza się tylko w wąskim gronie. Teraz ludziom nie chce się myśleć, a dla większości oglądanie tego serialu to wyzwanie. Ale żeby nominacji nie dać to jest chamstwo. Gann'owi należy się jak nic, ale i Wood'owi też niczego nie brakuje, fajny duet robią. Gann świetnie odgrywa Wilfreda przez te swoje ruchy i śmieszną gadkę, a Wood świetnie się sprawdza w scenach zdziwienia lub przerażenia. Bardzo przyjemnie się ich ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones