PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Jaki serial po Wilfredzie?

ocenił(a) serial na 10

Zastanawiając się co oglądać po Wilfredzie, stwierdziłem, że czymś w podobnym stylu (komedia i
coś więcej) mogą być Hoży Doktorzy. Czy ktoś to oglądał z was? Chodzi o opinie widzów Wilfreda,
dlatego piszę tutaj.

Zignar

Jeżeli o komediowe seriale chodzi to polecam My name is Earl. Pierwsze 2-3 serie są super niestety ostatnia była nieporozumieniem. Również polecam Różowe Lata 70 i Entourage.

ocenił(a) serial na 10
Zignar

Hoży Doktorzy wymiatają :D mają dużo więcej zabawnych momentów od Wilfreda (mówię to mimo, że go uwielbiam)
polecam wszystkie sezony, ale ostatni z nowymi młodymi jest słabszy (ale też dobry).
Oglądaj śmiało :]

ocenił(a) serial na 10
Zignar

może misfits? więcej "czegoś więcej" ;p ale bywają i śmieszne momenty

Zignar

Wszystkie wcielenia Tary jest całkiem niezłym serialem. ;) Hoży Doktorzy też, ale jak dla mnie za dużo tam głupkowatego poczucia humoru.

ocenił(a) serial na 9
Zignar

"Hoży Doktorzy", wspomniany wcześniej serial "My name is Earl" - mistrzostwo, jedyny serial który oglądałam wielokrotnie od początku do końca a nie powtarzając jedynie poszczególne odcinki, "Żniwiarz" też nie najgorszy był, Zwariowany świat Malcolma, Dwóch i pół :)

ocenił(a) serial na 8
Zignar

Poza wymienionymi warto też zainteresować się Community (pierwsze 3 sezony).

Zignar

bierz się za horych doktorów, żałować nie będziesz, mnie chyba nigdy się nie znudzą ;) zwariowany świat malcolma, himym, pępek świata

Zignar

Ja bym polecał "Life on Mars" :) Trochę podobny pomysł, ale na poważniej.

ocenił(a) serial na 10
Zignar

Wiem.

Późno, ale Louie CK.

Zignar

Mi się osobiście Trawka baaardzo podobała. Też nieco dziwne poczucie humoru tam jest :D
Z typowo śmieszych: pępek świata, himym, New Girl, Parks and Recreation.

Hoży Doktorzy klasyk :D

ocenił(a) serial na 9
Zignar

eastbound & down - dla fanow wilfreda powinien podejsc idealnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones