PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7 395
chce zobaczyć
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Jenna czy Amanda ?

ocenił(a) serial na 8

Z kim waszym zdaniem powinien być Ryan ? :)

xxania227xx

z Jenną:) i Wilfredem

ocenił(a) serial na 9
xxania227xx

Wilfred wszystko niszczy... egoista... xD wkurza mnie to. Oglądam serial i cieszę się jak moim ulubionym bohaterom się udaje... a tu Wilfred wszystko rozwala... i to mnie frustruje... Ryan musi być z Amandą. Jena niech znika z Wilfredem.

ocenił(a) serial na 9
Bleach991

To 'niszczenie' wszystkiego przez Wilfreda wlasnie idealnie odzwierciedla to co dzieje sie w glowie Ryana co sprawia, ze ten serial jest taki <3. Skonczylem wlasnie 2 sezon i jestem zachwycony.
Odcinki 20 minutowe, z kilkoma tylko postaciami dzieki czemu oglada sie go niezwykle przyjemnie i lekko. Nie trzeba zapamietywac 20 kluczowych postaci gdzie w wielu serialach pojawia sie ktoras z nich po 4 sezonach i skojarz teraz kim ona byla (przyklad desperate housewives).
Polecam skonczyc 2 sezon ktory w sumie ukazuje tytulowego Wilfreda w calkiem innym swietle. Nie ma sie co rozpisywac bo spoilery smierdza.
A jesli chodzi o wybranke serca to nie ma co porownywac, tylko jak wczesniej, skonczyc sezon.

użytkownik usunięty
xxania227xx

moim zdaniem żadna z wyżej wymienionych dziewcząt nie pasuje do Ryana

ocenił(a) serial na 9
xxania227xx

Amanda... Jenna niech będzie ze swoim chłopakiem (zacząłem dopiero drugi sezon, nie wiem czy dalej są ze sobą)

ocenił(a) serial na 8
Kulasisko_Pospolite

z zadna. Mam nadzieje ze w 3cim sezonie dodadza nowa kobieca postac.

użytkownik usunięty
kennedy

tez na to licze

użytkownik usunięty

Jenna nie zniosłaby problemów Ryan'a, a Amanda okazała się bardziej walnięta od niego. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie ; )

ocenił(a) serial na 9
xxania227xx

Ze mną.

ocenił(a) serial na 9
xxania227xx

ja chcę Jennę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones