PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Premiera nowego sezonu i zarazem ostatniego : ( Czerwiec

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

Tak i będzie to tylko 10 odcinków, a nie 13 jak w poprzednich sezonach. Wszystko przez spadek oglądalności w USA. Pierwszy sezon to na początku 2 miliony na odcinek, potem około 1,5. Drugi sezon to około milion widzów na odcinek, a trzeci to tto tylko około 0,5 mln na odcinek. Nie rozumiem tej tendencji, bo serial trzyma równy poziom cały czas. Amerykańska widownia...

ocenił(a) serial na 9
Zignar

zgadzam się z Tobą. wydaje mi się (ale mogę się mylić!) gdyby była lepiej prowadzona kampania reklamowa tego serialu mam tu na myśli rozpropagowanie go w UE krajach zachodnich chociażby to serial by osiągnął interesującą liczbę widzów i mógł by być ze spokojem przez zagraniczną stację z EU puszczany no ale cóż...


;/

Wilfred i tak zostanie dla mnie bohaterem humoru, potrafi nawet po cięzkim złym dniu przynieś mi ulgę : )!! I love it !

ocenił(a) serial na 9
Zignar

Tendencja taka jak tendencja degradacji mentalności ludzkiej.
Po prostu większość nie rozumie ,a może nie chce rozumieć tego serialu.
Wilfred to nie tylko komedia z elementami hardcoru, ale przedewszystkim poruszanie bardzo ważnych kwestii, takich jak emocje, uczucia, świadomość ludzka i sens życia.

oliman

jakies zrodlo ze czerwiec?

ocenił(a) serial na 9
kubelek0908

nie wiem skąd Magii_Mistrz się dowiedział, ale ja posiadam info po prostu z fejsa. wrzucony został link z informacją o tym, że ostatni sezon zacznie się właśnie w czerwcu (konkretny cytat : "The final season returnes to FXX this june") . podane są tam również linki do filmów z YT, ale oczywiście nie można ich obejrzeć w Polsce.

ocenił(a) serial na 9
karo_149

zgadzam się .

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

miało być 1 i co się stało? Wiadomo coś? Sorry, że tak do Ciebie, ale ostatni/a pisałeś/aś. ; )

ocenił(a) serial na 10
kubelek0908

30 dni od dziś. Chociażby oficjalny fanpage serialu.

ocenił(a) serial na 9
imjustakid

30 Czerwca Prosze Pana : )!!

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

Hah. Sam pisałem , że 30 dni. Ale ostatnio byłem pewien, że 1! Dziękuje. ; )

ocenił(a) serial na 9
imjustakid

mi również się wiele razy myli... i zapominam , nie mogę się doczekać Wilfreda !

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Szkoda, ze to ostatni sezon :/ Uwielbiam Wilfreda, serial jedyny w swoim rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones