PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7 395
chce zobaczyć
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

nareszcie serial zawita do Polski za sprawą eska tv już tej jesieni, właśnie obejrzałem reklamę ;)

ocenił(a) serial na 10
franek12844

Już widzę te ostre teksty w wykonaniu lektora.

ocenił(a) serial na 10
Zignar

Zależy jakimi tłumaczeniami będą się posiłkować, jakby co będziesz ścigać Eskę za prawa autorskie.

ocenił(a) serial na 9
Zignar

To samo pomyślałem. Wersja z lektorem z Fox-a to była jakaś masakra, only english or subtitles! :D

ocenił(a) serial na 9
franek12844

Przecież serial jest już emitowany w Polsce przez FOX :P

ocenił(a) serial na 10
franek12844

A jakieś szczegóły?

użytkownik usunięty
franek12844

Reklamy wskazują, że to jest naprawdę dobre, więc warto będzie zobaczyć.

ocenił(a) serial na 10

To jest bardzo dobre, po trzech sezonach stwierdzam że to jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Kapitalny scenariusz, świetni aktorzy i kompletnie zryty humor. Mam nadzieję, ze okaże się hitem w ramówce eski.

ewej

miejmy taką nadzieję, wystarczy oglądać ;) eska jest dostępna za darmo na wielu platformach oraz w internecie zobaczymy tylko czy będzie lektor czy napisy

ocenił(a) serial na 10
franek12844

obejrzałem już dwie serie i przymierzałem się do trzeciej .
lecz nie przegapię i tych emitowanych w eska tv i zmuszę wszystkich znajomych do śledzenia losów mentora Wilfred'a :D

gdybym nie wiedział kto jest reżyserem to śmiało bym stwierdził, że serial wyreżyserował Woody Allen.
Komediowe zwroty akcji z których się śmiejesz a po czasie głęboko zastanawiasz i jesteś pełen podziwu jak można było takie mądrości przekazać w tak prosty i śmieszny sposób. Miłego oglądania. Polecam!

ocenił(a) serial na 10
Garfield70

Oj przymierzaj się śmiało do 3 sezonu, nie zawiedziesz się. Jestem po i jestem w totalnym szoku. Taki miks sezonu pierwszego z drugim.

ocenił(a) serial na 10
franek12844

No i wiadomo już kiedy i o której będzie leciał w esce. Poniedziałek 20.00 jeden odcinek (mało :/) i powtórka tego samego dnia o 22.00. Prroszęę :D http://programtv.interia.pl/stacja-eska-tv,cid,20906550,o,5

ocenił(a) serial na 8
ewej

Oprócz tego serialu eska będzie dawać 2 inne seriale Nie zadzierają z zołzą spod 23 i Touch. Widzę, że chcą poprawić swoją oglądalność i ostro rywalizują z polo TV. Jak się tak starają to obejrzę jak jest okazja jak nie będzie nic ciekawszego w konkurencji.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

POlo tv... jeszcze chwila a będą wyświetlać Zakazane imperium na TV Śląsk

ocenił(a) serial na 8
ewej

Oglądałem 1 odcinek wczoraj no i widać typowo amerykański humor bez żadnych za hamowań czasami nie smaczny, ale da się oglądać. Oglądałem nawet 2 razy, bo nie oglądałem za pierwszym razem początku i miałem tylko obejrzeć początek, ale jak już zacząłem oglądać to już nie mogłem przełączyć.

franek12844

Przecież to już dawno temu puszczali na polskim Fox!

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Ziemia do jazdowicza nie każdy ma kablówkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones