PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103885}

Wilk i Zając

Nu, pogodi!
7,6 17 649
ocen
7,6 10 1 17649
8,3 3
oceny krytyków
Wilk i Zając
powrót do forum serialu Wilk i Zając

Szkoda że jak już puszczą tą bajkę w telewizji, to z dubbingiem... Nie wiem po co tłumaczyć jeden zwrot? A nawet taki jeden zwrot może popsuć odbiór bajki! TYLKO i wyłącznie polecam oglądać bajkę po Rosyjsku.
Powiem jeszcze - Trudno o lepszą bajkę.

ocenił(a) serial na 10
soniak223

zgadzam się z tobą zawsze oglądałam tą bajkę po rosyjsku i mi się podobała. Nie dawno zobaczyłam ją na Puls 2 ale z polskim dubbingiem i po prostu jest to tragedia:/

ocenił(a) serial na 10
soniak223

Jak mówi po rosyjsku, to dzieci się śmieją, a jak po polsku, to aż po prostu się boją! PL Dubbingu nie polecam!

soniak223

W pełni się zgadzam, ja też zawsze oglądałam po rosyjsku, i teraz jak po latach zaczęłam od nowa oglądać, również ściągnęłam wersję rosyjską. Tylko dwa ostatnie odcinki, których jeszcze nigdy nie widziałam, będę zmuszona obejrzeć po polsku, bo nie znalazłam rosyjskiej wersji, niestety.

Co prawda nie wszystko rozumiem, ale wolę tak, niż jakby dubbing mi miał wszystko popsuć, przecież oryginalny głos wilka jest mistrzowski!

ocenił(a) serial na 9
Limkusia

Dwa ostatnie odcinki są chyba na youtubie po rosyjsku ; )

ocenił(a) serial na 10
soniak223

A mnie tam Polski się podoba i też nutki śpiewanie przez naszych rodaków ale Rosyjski też wymiata Nu Pogodi!!!.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones