serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Witamy na odludziu

Utmark
2021
44m
7,5 2 417
ocen
7,5 10 1 2417
8,0 2
oceny krytyków
W małym norweskim mieście ściera się ze sobą pięć skrajnie różnych osobowości. Zobacz pełny opis
Witamy na odludziu zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

nagrody

Witamy na odludziu
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2021-03-11T10:53:53 https://fwcdn.pl/webv/67/64/56764/56764.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/121/835321/Utmark_trailer_EKb.vp9.1080p.webm

Utmark to ustronny zakątek na skandynawskiej Północy, w którym każdy zna każdego. Wiele rzeczy jest tutaj jednak dziwnych i nieprzewidywalnych, co sprawia, że ludzie z zewnątrz nie zawsze dobrze się tu czują. Pewnego dnia w Utmark pojawia się nowa nauczycielka o optymistycznym usposobieniu, mająca nadzieję na nowe rozdanie w swoim życiu.Utmark to ustronny zakątek na skandynawskiej Północy, w którym każdy zna każdego. Wiele rzeczy jest tutaj jednak dziwnych i nieprzewidywalnych, co sprawia, że ludzie z zewnątrz nie zawsze dobrze się tu czują. Pewnego dnia w Utmark pojawia się nowa nauczycielka o optymistycznym usposobieniu, mająca nadzieję na nowe rozdanie w swoim życiu. Szybko jednak orientuje się, że jedyną dojrzale zachowującą się osobą w miasteczku jest dwunastoletnia dziewczynka.   Serial, podążając za losami wyjątkowych i borykającymi się z życiem mieszkańców Utmark, opowiada o odnajdowaniu swojego miejsca na ziemi. Niezależnie od tego, czy jest to ponowne stanięcie na nogi po porzuceniu przez partnera, próba wydoroślenia, uporanie się ze śmiercią ukochanej osoby, czy po prostu wypędzenie egzorcyzmami z własnego ciała duszy zmarłego męża. Wszystko sprowadza się do akceptacji zakrętów życiowych i dotyka tych wszystkich aspektów, które czynią z nas ludzi: miłości, śmierci i cross dressingu.

dystrybucja
HBO
studio
HBO Europe / Paradox
tytuł oryg.
Utmark
inne tytuły
Welcome to Utmark Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Myślałem, że tego nie dożyje, ale dostałem europejską, a dokładnie norweski odpowiednik Przystanku Alaska do tego z elementami Fargo oraz Twin Peaks. Czekam z niecierpliwością na 2. sezon, który mam nadzieję, że powstanie. Pierwszy mnie zachwycił aktorsko, scenariuszowo i klimatem.

sezon 1 Wspaniały

ocenił(a) serial na 10

Klimat jak z "Fargo", i "Przystanku Alaska" .Absolutnie świetny. Żałuję, że się skoczył...ale...nie będę spoilerować:)

dobry temat, dobrze zrobiony serial.oglada sie jak jeden film. nie lubie rozciagnietych, kradnacych czas, seriali. ten nie pozwala nawet na stopklatke pt to pójde sobie zrobic kawe.

przepiękne krajobrazy!

Wolno się rozkręca, ale warto. Od 4 odcinka nie mogę się oderwać. Uwaga: to nie jest serial dla nie lubiących: ironii, sarkazmu i kpiny ze wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones