PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840405}

Wojna światów

War of the Worlds
6,0 3 074
oceny
6,0 10 1 3074
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

Dużo chodzenia

ocenił(a) serial na 4

Jest taki polski serial "Czarne chmury". Nawet ciekawy historycznie, fabularnie. Ale jego głównym znakiem rozpoznawczym, skutecznie dołującym go w mojej ocenie, było jeżdżenie po lesie. Jakieś 40% serialu to było jeżdżenie na koniach, w różnych wariantach. Wypełniacz czasu, do zarzygania.

Po obejrzeniu czterech odcinków pierwszej serii lojalnie uprzedzam - tam głównie się łazi. Łażą ludzie, łażą przybysze. Bez cienia wątpliwości tytułem, który lepiej opisywał by akcję, byłby "Wojna światów na chodząco".

ocenił(a) serial na 1
Treh

Na plakatach jest jak ludzie łażą. Wszystko się zgadza, to jest film o łażeniu.

ocenił(a) serial na 7
Treh

Dziwne by nie chodzili skoro praktycznie cała (poza bazą wojskową) elektronika została zniszczona i nie ma jak się przemieszczać inaczej.

bredny

Ja tam niemam nic przeciwko chodzeniu ale są też rowery i silniki diesla tylko starszego typu one nie potrzebują elektroniki.Wie ktoś będą następne części????

ocenił(a) serial na 4
bredny

No ale to chyba nie ma być serial o przemieszczaniu się?

Treh

Ta gonitwa na koniach to dzisiejsza odmiana 'szybcy i wciekli'wtedy były inne czasy może komuś sie podobały konie w galopie.Wiesz jak ziemia drży jak przeleci takie 800 kg obok?

ocenił(a) serial na 4
db380

Czyli w filmie fabularnym z pretensjami historycznymi, 40% akcji powinno być o jeżdżeniu? Gdy siedzę w fotelu to mam myśleć o jakichś ośmiuset kilogramach? OK, gusta są różne.

Treh

Źleśmy sie zrozumieli ale to nic ok .Chciałem powiedzieć że w latach 70 oglądało się wszystko co leciało i co mogę powiedzieć to nasze filmy były solidnie zrobione co prawda przechodziły przez sito cenzury ale dawały rade.Teraz mamy tysiące filmów i seriali gusta są różne i mamy wybór

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones