SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

War of the Worlds

2019 49 min.
5,9 1 412
ocen społeczności
5,9 10 1 1412
1 065
chce zobaczyć
{"id":"840405","linkUrl":"/serial/Wojna+%C5%9Bwiat%C3%B3w-2019-840405","alt":"Wojna światów","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/04/05/840405/7900024.2.jpg"}
Kiedy astrofizycy odbierają transmisję z innej galaktyki, wreszcie mają dowód na istnienie pozaziemskiej cywilizacji. Czekająca z zapartym tchem na kolejny kontakt, ludzkość wkrótce pada ofiarą niemal całkowitej zagłady ze strony obcych. Nieliczni ocaleni muszą się odnaleźć w upiornie opustoszałym świecie.
{"seasons":[1]}
8
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Wojna+%C5%9Bwiat%C3%B3w-2019-840405/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/840405","link":"/serial/Wojna+%C5%9Bwiat%C3%B3w-2019-840405/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/840405","link":"/serial/Wojna+%C5%9Bwiat%C3%B3w-2019-840405/episode/ranking"}}
Wojna światów
Spot nr 2 (polski)
Wojna światów
Spot nr 1 (polski)

Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona, a na opustoszałym świecie zostaje przy życiu jedynie garstka ludzi. Patrząc się na nadlatujące statki kosmiczne, ci, którzy przetrwali, zadają sobie pytanie - kim są wrogo nastawieni do nich obcy i dlaczego chcą za wszelką cenę zniszczyć Ziemię? Jest to opowieść o zwykłych ludziach w niezwykłych okolicznościach, którzy nie są jedynie ofiarami brutalnej wojny. Szybko bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że brutalny atak kosmitów na Ziemię nie był dziełem przypadku, bo na naszych oczach rodzi się nienawiść.

studio
Canal+ / Urban Myth Films
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Liverpoolu (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zastanów się czy warto?

  wolica_piotr ocenił(a) serial na

  Obejrzałem wszystkie 8 odcinków "filmu drogi".....tak filmu drogi bo przez całe osiem odcinków tylko chodzą i kompletna nuda! z epilogiem jeszcze głupszym niż cała treść odcinków! (pewnie mieli chęć na kontynuacje tej niskobudżetowej szmiry!) Po 8 odcinku płakałem!!!!!!!! .........tak płakałem z ... więcej

 • Flaki z olejem

  Zukuuu ocenił(a) serial na

  Po pierwszych dwóch odcinkach była nadzieja na dobry serial, niestety po 6 rzeczywistość brutalnie zweryfikowała serial. Nuda, nuda i jeszcze więcej nudy. Serial ma ogromne możliwości ale ... Do końca pierwszego sezonu dotrwam, myślę, że to może być pierwszy i ostatni sezon.

 • sześć odcinków za mną....

  joeglass ocenił(a) serial na

  Krótko, serial jest po prostu nudny, akcja tak ślamazarna, jeśli w ogóle może napisać, że jest w tym serialu AKCJA. Obejrzę do końca, ale jeśli jakiś desperat nakręci drugi sezon, to nawet nie zamierzam tego oglądać.

 • Premiera na polskim Fox

  pyciam1

  31 października, godz. 21.

 • Warto

  max242 ocenił(a) serial na

  Może serial niskobudżetowy ale ma swój klimat. Dobrze że już nie czytam opinii z filmwebu przed obejrzeniem filmu/serialu.

  9
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.