PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840405}

Wojna światów

War of the Worlds
6,0 3 080
ocen
6,0 10 1 3080
Wojna światów
powrót do forum serialu Wojna światów

Postapokaliptyczna wizja świata po ingerencji obcych
Bardzo realnie pokazana zagłada ludzkości bez żadnych fajerwerków i efekciarstwa Serial ma ponury klimat co jest plusem
Minusem osobiste dramaty i wątki poboczne
Ale najważniejsze - rozwiązanie, wyjaśnienia - brak
Kim są obcy? Kim jest postać w kapsule na końcu i co oznacza tatuaż na jej ręku, znany z początku serialu?
Do czego niemowlaki? Do produkcji cyborgpsów? Czy odrodzenia ludzkości?
Proszę o wyjaśnienie ^_^

ocenił(a) serial na 7
conneryfan

Nie ma wyjaśnienia - będzie w 2 sezonie

ocenił(a) serial na 6
conneryfan

Hmm... Może to nie są obcy tylko ludzie po prostu z planety Ziemia :) Może to jakaś kapsuła czasu czy coś... W wyniku wojen atomowych , zmian klimatycznych itp. ludziom tuż przed zagładą planety udaję się stworzyć swego rodzaju wehikuł czasu by ratować ziemię i jej bogactwa naturalne przed nami samymi. Niszczą ludzkość, by nie doprowadzić do katastrofy która zbliża się nieuchronnie ( oszczędzając przy tym ptaki, zwierzęta bo nie są żadnym zagrożeniem, ratując niemowlaki które będą przyszłością dla Ziemi. ) Cyberpsy to nasz wymysł , stopień zaawansowania technologicznego umożliwia ich "produkcję" jak i podróż w czasie.
Na końcu jest pokazana więź bohaterów ( ta dziewczyna niewidoma oraz ten chłopak ) Postać z kapsuły to ich dziecko. Są pokazane urywki jak jest w ciąży i jest silna więź między nimi.
Niemowlaki to tak jak piszesz, nowa nadzieja ludzkości.
No cóż... można sobie snuć różne teorię , 2 sezon wyjaśni sprawę.

ocenił(a) serial na 6
djdel

Ale ja wcale nie jestem pewna, że chcę oglądać 2 sezon. Zmęczył mnie ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones