serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wojownicze żółwie ninja - następna mutacja

Ninja Turtles: The Next Mutation
1997 - 1998
30m
5,2 414
ocen
5,2 10 1 414
Po filmach na temat zmutowanych żółwi ninja przyszedł również czas na serial. Tytułowi bohaterowie - Rafael, Leonardo, Michaelangelo i Donatello - mają już po 18 lat. Ich... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Wojownicze żółwie ninja - następna mutacja zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Po filmach na temat zmutowanych żółwi ninja przyszedł również czas na serial. Tytułowi bohaterowie - Rafael, Leonardo, Michaelangelo i Donatello - mają już po 18 lat. Ich trenerem dalej jest szczur Splinter (Rębajło). No ale musi być też coś nowego - w Nowym Jorku miała miejsce kolejna mutacja żółwi, z której jak do tej pory nasi zieloniPo filmach na temat zmutowanych żółwi ninja przyszedł również czas na serial. Tytułowi bohaterowie - Rafael, Leonardo, Michaelangelo i Donatello - mają już po 18 lat. Ich trenerem dalej jest szczur Splinter (Rębajło). No ale musi być też coś nowego - w Nowym Jorku miała miejsce kolejna mutacja żółwi, z której jak do tej pory nasi zieloni towarzysze odnaleźli tylko żółwicę o imieniu Venus. W każdym odcinku razem stają do walki przeciwko złym ludziom, a przy okazji poszukują swoich młodych towarzyszy. Ciekawostką jest brak w serialu znanej z kreskówki i filmów sympatycznej reporterki April O'Neil. Serial składa się z 26 odcinków.

studio
Fox Kids Network / Mirage Studios / Saban Entertainment / więcej
tytuł oryg.
Ninja Turtles: The Next Mutation
inne tytuły
Hero Turtles: The Next Mutation
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"Nananananana, dzielne żółwie!" xD

smieszne to bylo

użytkownik usunięty

lepiej sie naprzali i jebut i w ogole ale to bylo troche denne i zalosne. shrederowi zrobili wyjep z foot clan i wstawili teych smokow to bylo dziwne jejku

A skad do cholery pojawila sie tam żółwica???

Bardzo lubiłem tą bajkę. Oglądałem ją będąc mały. Mam komiksy z 1991 do, których żywię ogromny sentyment. Niestety ten serial nie dorasta animowanemu serialowi do pięt, tak samo jak trzem kinowym filmom o żółwiach. Jest poprostu beznadziejny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones