Wojownik
powrót do forum 2 sezonu

Oglądam drugi sezon czekając na każdy odcinek. Serial jest tak świetnie zrealizowany, że mam wrażenie jakby do każdego odcinka przykładano się jak do filmu pełnometrażowego. W porównaniu z Netflix, widać, że HBO stawia na jakość choć i tu, wiadomo, są potknięcia. Odcinek 8 robi ogromne wrażenie.

ocenił(a) serial na 9
daniel_r78

Ja dopiero przed 8 odcinkiem. HBO to marka, Netflix idzie w taśmociągową produkcję gdzie "czasem coś im wyjdzie". Sam serial świetny.

ocenił(a) serial na 8
daniel_r78

Nie jestem miłośnika kina kopanego.Ale w ten serial wciągnąłem się.Siłą tego serialu poza formą i tematyką jest mnóstwo świetnie zarysowanych postaci.Bardzo kojarzy mi się z Peaky Blinders.Z tą różnicą,że wojownik ma jednak mniejszy rozmach.

keirametz

Witaj. Ja niestety w Peaky Blinders nie mogłem się wciągnąć. Do tej pory jestem chyba na etapie drugiego odcinka. Wojownik mnie pochłonął bez reszty dzięki wartkiej akcji i wspomnianej kopaninie(całkiem efektownej zresztą). Fakt, że scenariusz powstał na podstawie zapisków Bruce Lee dodatkowo mnie skusił. Sam tytułowy wojownik zauważalnie porusza się jak dawny mistrz Jeet Kune Do.

ocenił(a) serial na 10
daniel_r78

Wojownik to nie jest serial HBO tylko cinemax...

Rix0n

Rix0n Cinemax to marka należąca do HBO. Tak jak np. Winiary to obecnie marka Nestle

ocenił(a) serial na 9
daniel_r78

Odc 9 "Wejście Smoka" arcydzieło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones