PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127898}
7,9 3 816
ocen
7,9 10 1 3816
Wolf's Rain
powrót do forum serialu Wolf's Rain

Wyjatkowy knot

użytkownik usunięty

W tym serialu nie da sie dopatrzyc niczego dobrego. Papierowe postacie, papierowy scenariusz, papierowe pomysly. Kuriozum to odcinki 14-19 - to sa te same odcinki co wczesniej ale z innym komentarzem - masakra, czegos takiego jeszcze nigdy nie spotkalem. DNO absolutne.

użytkownik usunięty

Po pierwsze: mówi się "gniot", nie "knot".
Po drugie: samo Wolf's Rain jest świetnym pomysłem - główny wątek.
Po trzecie: w filmie są też różne inne elementy warte uwagi, a nie tylko "materiały wykonawcze".
Po czwarte: to co masz na myśli to nie "papierowe", a "plastikowe"
Po piąte: idź obejrzeć jakieś "arcydzieło" ocenione przez nudnych krytyków w drogich garniturach i pozachwycaj się nim, a nie nam tu trujesz.

użytkownik usunięty

Nawet nie chce mi sie czytac tych bzdur. Juz sam poczatek gniot-knot mnie dobil. To sa dwa rozne okreslenia jakbys nie wiedzial. Dalej nie przebrnalem.

Żałosny... Obniżasz ocenę swoją płytkością myślenia. Trochę mi Cię żal... Ale bardziej serialu, skoro dałeś mu tylko 2/10. Pustych ludzi nie brakuje. Powinno Was się wsadzić do komory gazowej.

użytkownik usunięty

Doprawdy? Jakoś jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim określeniem.

Każdy może mieć własną opinie, do tego dlaczego dajecie się prowokować? Śmierdzi Trollem na kilometr...
Z filmami jest jak z muzyką - fan rapu nigdy nie przesłucha rocka, co jest niebywałe dla rock'manów. Jeżeli do niego Wolf's Rain nie przemawia, to ma prawo wystawić taką ocene. Gdyby każdy na świecie był taki sam, życie byłoby nudne.

A tekst z komora gazową był jednak nieco niesmaczny...

Pozdrawiam mądrych ludzi.

miloszewicz1

Chodziło mi o ludzi płytko myślących.

ocenił(a) serial na 8

Może to po prostu nie było anime dla Ciebie ? Nie każdemu musi się podobać.. Każdy ma swój gust, ale że nie doszukałeś się niczego dobrego to jestem zaskoczona .

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie anime jest piękne. Ukazuje siłę prawdziwej przyjaźni. I nie uważam, że jest gniotem albo knotem, czy tam czymkolwiek innym ;p Ale każdy ma inne zdanie :)

ocenił(a) serial na 10

Poczytaj w ciekawostkach dlaczego cztery odcinki są retrospekcjami.
Moim zdaniem pomysł interesujący, ale może nie znam się na Anime. Uważam że postacie bynajmniej nie były papierowe, ale to może dlatego że kiedy bohater ma przez kilka godzin rozterki by kogoś zabić to usypiam, a tutaj nikt się z mordowaniem nie cacka.

ocenił(a) serial na 10

mi się tam podobało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones