PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746462}

Wolf Creek

6,6 783
oceny
6,6 10 1 783
7,3 3
oceny krytyków
Wolf Creek
powrót do forum serialu Wolf Creek

Nie wiem w sumie co sądzić jeszcze, zrobiłem sobie maraton z 6 odcinków naraz, i nie jest żle ale tez nie najlepiej, i może sie niestety wydawac ze nie bedzie dalszych częsci, naomiast takie zakonczenie całej sagi mnie nie specjalnie satysfakcjouje

użytkownik usunięty
Observer737

zgadzam sie mogli sie bardziej z zakonczeniem postarac

Observer737

Oglądając ten serial miałem wrażenie, że scenarzyści nie wiedzą już czym zapełnić odcinki i dawali bzdury jak wątek z gangiem motocyklowym, facet z wężami w jakichś podziemnych tunelach, czy pojawiającym się znikąd gwałcicielem. Gdyby tak wyciąć te pierdy i zrobić z tego film to wyszłoby sensowniej, spójniej (przynajmniej w mojej ocenie).
Zakończenie, jakkolwiek wydaje się to absurdalne i zakrawa na australijską wersję niezabijalnego Myersa, jest otwarte, bo po wygaśnięciu pożaru w miejscu, gdzie powinny być jakieś szczątki mordercy jest tylko ten pręt wbity w ścianę (no chyba, że to błąd twórców, którzy stwierdzili, że ciało człowieka w zwykłym pożarze może wyparować).

A tak już zupełnie na marginesie. Australia słynie z najniebezpieczniejszych zwierząt na planecie, w tym sztandarowy krokodyl różańcowy, natomiast troskliwi rodzice głównej bohaterki pozwalają jej młodszemu bratu wskoczyć z materacem do wody - normalnie opiekunowie roku ;p

ocenił(a) serial na 8
Venomix

Mick przeżył ;) Młoda go przecież nawet nie dobiła - akurat odpłynął przed obiecaną kosą. A po napisach odjeżdża ten jego niebieski Ford F100 ;)

ocenił(a) serial na 4
Venomix

Popieram cię, Venomix... Niepotrzebnie zapełnili tą historię takimi duperelami. Dla mnie to było nudne, rozwleczone i bez polotu. Nie miało w sobie krzty tego dreszczyku, który cechował szczególnie 1 część. Końcówka tylko mnie dobiła...

Venomix

To Amerykanie z miasta ;) W byle lesie,by ich coś mogło zeżreć,więc co się będą cykać ;D

ocenił(a) serial na 5
Observer737

a gdzie można obejrzeć ? nie mogę znależć na internecie ...

z69

http://thewatchseries.to/serie/wolf_creek
Tutaj. Z tym , że w orginalnej wersji językowej. Nie wiem czy gdzieś jest po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones