Wolf Creek
powrót do forum 2 sezonu

Wiadomo coś o drugim sezonie ?

ocenił(a) serial na 7
naka1234

Bedzie. Od grudnia ;)

ocenił(a) serial na 2
naka1234

nie widziałem, ale stawiam na to, ze po raz kolejny będzie to 'to samo' podane w nieco zmienionej formie. Wolf creek powinien skonczyc się na pierwszym filmie.

naka1234

Od wczoraj w tv na stopklatce co tydzień po 2 odcinki, miła niespodzianka.

naka1234

mam oba sezony :)

lelo1985

Masz może napisy do sezonu 2? Bo póki co są tylko do 1odcinka i tak już od miesiąca

ocenił(a) serial na 10
kamil83246

Ja czekam od 2 odcinka bo tyle obejrzałem na stopklatce a na resztę zapomniałem i też czekam na napisy

użytkownik usunięty
Sullivan_fw

pisałem z zapytaniem do gościa co tłumaczył napisy do pierwszego odcinka drugiego sezonu ale nic nie odpisał,to było ponad miesiąc temu,gdyby ktoś coś wiedział o tych subach dajcie proszę tutaj znać...

ocenił(a) serial na 10

Na cda są oba sezony z lektorem jak i z napisami,ale musisz sie zarejestrowac i wziać chociaż te próbne premium na cda bo jest wymagane :)

ocenił(a) serial na 10

Znałem ten ból kinski70 hehe. Codziennie wbijałem na cda i hataki itp zeby sprawdzic czy jest kolejny odcinek az pewnego razu kino swiat na cda dodali 2 sezon z lektorem i nawet wydalem 20 zl na premium specjalnie zeby to obejrzec. Swoją drogą ten film/serial ma coś w sobie,że człowiek jest bardzo zaciekawiony tymi działaniami Micka Taylora i co mu w tej bani siedzi ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones