PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 794
oceny
6,8 10 1 8794
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Cały serial zasadza się na niesamowitych zbiegach okoliczności, nielogicznościach i nieprawdopodobieństwach. Jednak dopiero w sezonie 4 stają się trudne do przełknięcia. Mimo całej sympatii dla głównych postaci trudno mi było dobrnąć do końca. Scenariusz rozlazi ię jak sprany podkoszulek.. Nie chce spoilerować, więc nie bedę wyliczał idiotyzmów. Zresztą jest ich zbyt wiele. A co gorsza, uleciała gdzieś atmosfera i napiecie.

Woooo

Cały 4 sezon jest pełen niedomówieniem i dziur w historii.
Zazwyczaj dostawaliśmy gotowe zakończenie,rzadko kiedy pokazywali jak doszło do niektórych sytuacji.
Weźmy na przykład odcinek 1.
rozumiem że minęło kilka miesięcy i w dużej ilości seriali historia posuwa się do przodu ale tak naprawdę nie wiemy co działo się z Halem i Tomem w tym obozie podczas kilku miesięcy.
co robiła Maggie przez te miesiące gdy Ben (Też nie wiemy dokładnie jak ) zapadł w śpiączkę po tym jak został ranny w bitwie. nie wspominając jak zmieniły się postaci.
Hal tylko raz bodajże wspomniał że martwi się o braci, o Maggie chyba ani razu.
Tak samo Maggie ani razu nie wspomniała o Halu. Ben i Maggie powinni zaraz wyruszyć i ich szukać, to całkiem do nich niepodobne.
Ann była fajną kobietą w S1 i S2 ale w S4 to przesada.
lekarka bez żadnego doświadczenia militarnego nagle zostaje przywódcą bo nauczyli ją składać broń i z niej strzelać i oczywiście wszyscy jej słuchają .
no i bardzo mnie raziło to że podczas S4 Tom praktycznie w ogóle nie martwił się o własne dzieci. wiem że jest wojna itp ale nigdy nie był zaniepokojony chociażby tym co czują czy myślą.
Już w S3 raziło mnie że gdy Ben postanowił zatrzymać kolce mimo że skrócą mu życie Tom w ogóle się tym nie przejął. Poza faktem gdy dzięki bogu tom wylosował kartkę z imieniem Bena co było miłym zaskoczeniem bo według mnie ta postać się nadawała do tej sytuacji to jakoś nie zauważyłam żeby bardziej się nimi interesował...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones