PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Niestety

ocenił(a) serial na 4

Trzeci odcinek jeszcze słabszy niż ten łączony pilot. Dam jeszcze jedną szansę w przyszłym tygodniu, ale chyba zanosi się na cancel.

gagarin77

chyba tylko u ciebie cancel:)

ocenił(a) serial na 4
Marko81

Tak chodzi o mój prywatny cancel :)
Po tym jak rezygnuję z oglądania, to czy serial jest nadal emitowany, czy nie jest mi kompletnie obojętne. Odnośnie Falling Skies to nie tylko ja narzekam na poziom tej produkcji, poczytaj sobie wypowiedzi na hataku.

gagarin77

"(...) Odnośnie Falling Skies to nie tylko ja narzekam na poziom tej produkcji, poczytaj sobie wypowiedzi na hataku."
Z tego wnioskuję, że kiedy poczytasz sobie wypowiedzi na hataku to już się nie podoba? ;)

ocenił(a) serial na 4
pawel_lub

Widzę, że dla niektórych czytanie ze zrozumieniem ciągle stanowi barierę nie do przejścia.

gagarin77

ok dzięki za info, miałem nadzieje na ten serial, ale jak czytam opinie raczej nie skorzystam ;>

ocenił(a) serial na 4
tegesno

Obejrzałem wczoraj 4-ty odcinek i nic się nie poprawiło (wywołał tylko jeszcze większą odrazę do tej produkcji). Fabularnie serial dla dziesięciolatków, którzy może nie wyłapią tych wszystkich głupot. Tak jak zapowiadałem serial dostaje ode mnie prywatny cancel.

ocenił(a) serial na 6
gagarin77

gagarin77 piszesz o glupotach do wylapania ,ale jednak nie precyzujesz.wiec jak? Jestem fanem sci-fi. Mi serial przypadl do gustu i spokojnie moge polecic. Moja ocena 8/10.. Żadnych `glupot` nie zarejestrowalem ;pp ;D

spocony

A podróżowanie przez miasto 300 osobową grupą za dnia z uśmiechem na twarzy, kiedy wkoło trwa inwazja, a wchodzenie świadomie do magazynu pełnego obcych, a założenie bazy w szkole (chyba bardziej oczywistego miejsca nie ma), a idiotycznie wyrównane walki z robotami, a fatalna celność mechów, a bezsensowność niektórych działań (kiedy np. zobaczymy sekcję zwłok obcego, przecież inwazja już trochę trwa), a podróżowanie po mieście na motocyklu robiąc pseudo zwiad, nie dość że ulice przejezdne to jeszcze nie są patrolowane przez obcych, a idiotyczne uprzęże, zapewne mają twórcy na to jakiś ciekawy pomysł, ale na razie widzieliśmy tylko dzieciaki które dla kosmitów zbierają złom, tak jakby mechy nie mogły tego zrobić dziesięć razy szybciej, a sposób prowadzenia akcji, możesz pójść poszukać syna jak sprawdzisz zbrojownie, przyprowadziłeś nie swojego to teraz musisz pójść po jednoślady i lekarstwa i dopiero ci pozwolę pójść ponownie po syna, a niezwykłe zbiegi okoliczność jak np banalne odnalezienie wcześniej wymienianego syna, i przy okazji plan jego uwolnienia nie udaję się bo twój towarzysz broni odnajduje własnego, a idiotyczna nagrana scena z jazdą na deskorolce czy z modlitwą przy stole, miały być to sceny wzruszające u mnie wywołały uśmiech pożałowania, a bezsensowne branie na zwiad zbiega, przecież to oczywiste że będzie próbował zwiać, tyle na razie wyłapałem jak coś sobie przypomnę to dopisze.

ocenił(a) serial na 4
spocony

Nie chce mi się wypisywać wszystkiego, bo brakło by internetu.
Tu masz trochę wypisanych.
Goście podróżują grupą 300 osób za dnia, nikt ich nie zauważa, najlepszym miejscem żeby się schronić jest uwaga....SZKOŁA TAK!!! Nasza broń zabija wroga tylko z bliska ale wystawmy warty przed budynkiem w widocznych z daleka miejscach :) Nikt nie mógł odkryć, że obcy porozumiewają się przez fale radiowe. Swoją drogą sami kosmici też są super - taka zaawansowana rasa - podróże międzyplanetarne i co? tak najlepiej będzie jak będziemy walczyli wręcz :P (albo raczej gołymi odnóżami). Można tak wymieniać i wymieniać...
Jak nie jesteś w stanie zauważyć takich nieścisłości to ja nie wiem, może najwyższy czas na zmianę okularów? Przecież tu jest jeszcze więcej wpadek niż w The Walking Dead.

ocenił(a) serial na 4
gagarin77

Edit
indyjones już mnie ubiegł jak pisałem i szukałem linków.
Cholera FW nie przyjmuje linków z hataku. W każdym razie poczytaj tam jak chcesz więcej.
O i jeszcze tutaj:
http://www.filmweb.pl/serial/Falling+Skies-2011-590394/discussion/bardzo+s%C5%82 abo,1669534

gagarin77

Jeszcze dorzucę fatalne efekty specjalne, w V było według mnie o niebo lepiej i zaczynam coraz bardziej żałować że anulowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones