PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Czy warto się tym serialem zainteresować? Co wam się w nim podoba a co nie? Proszę o w miarę
konstruktywne opinie

ocenił(a) serial na 7
michciu4

Czasem trzyma w napięciu akcja wre a czasem sceny ciągną się i są nudne jak flaki z olejem, taka dziwna mieszanka. Akcja średnio posuwa się na przód i główny bohater może trochę irytować (nie tylko on) ale w którym serialu wszyscy są idealni. Czasem ma się też wrażenie że watki są wymyślane na siłę. Ale mimo wszystko daję 7 chwilami 6/10 bo lubię takie klimaty- s-f, apokalipsa itd ;)

EyesX

Obejrzałem 3 odcinki i Twoja opinia jest bardzo trafna. Mimo wszystko, jest lepszy niż gorszy i obejrzę przynajmniej pierwszy sezon ;)

ocenił(a) serial na 7
michciu4

Wg. mnie jest warty obejrzenia. Można powiedzieć, że nawet dość oryginalny. Dlaczego? Dlateego, że nie widziałem jeszcze połączenia postapokalipsy i aż czterech inteligentnych ras z różnych zakątków kosmosu :) (wliczam w to też ludzi, bo w końcu dla cywilizacji z innej planety, to my jesteśmy kosmitami).

michciu4

Chyba nie warto. Ogólnie serial chwilami strasznie irytuje, zaś rodzina Masonów jest best is the best. Efekty są jakby z niższej półki (widać, że to nie HBO), a wykonanie samych obcych poraża amatorką. Elementy zaskoczenia można liczyć na palcach jednej ręki.
Ja zobaczę jeszcze pierwsze odcinki 4 serii i zdecyduję co dalej.

ocenił(a) serial na 9
michciu4

Pierwszy sezon jak dla mnie strasznie nudny pozniej jest lepiej :)

ocenił(a) serial na 6
temptation666

Popieram, pierwszy sezon oglądałem podczas dojazdów autobusem, w innych okolicznościach szkoda mi było na niego czasu - był nudny, miejscami wyglądał jak produkcja amatorska. Od drugiego sezonu zrobiło się znacznie lepiej, trzeci jest już naprawdę niezły.

ocenił(a) serial na 7
michciu4

jak dla mnie momentami film przypomina trochę Walking Dead, nawet okładki podobne i aktor w sumie też :)
tak, tak, drugi sezon o wiele ciekawszy niż pierwszy, nudnawy i z lekka irytujący :D haha polecam mimo to :)

ocenił(a) serial na 7
michciu4

SEZON PIERWSZY
Nie taki nudny, jak poprzednicy opowiadają. Powiedziałbym, że bardzo poprawny, tj. brak krwi, zabijania jak w "The Walking Dead", itp. Efekty specjalne trochę kulejące. Można rzec, że kręcony raczej dla młodszego pokolenia. Ogólnie jednak da się obejrzeć.

SEZON DRUGI
Fabuła idzie do przodu i rozgałęzia się. Sprawy się komplikują. Efekty specjalne dopracowane. Momentami można poczuć się jak w horrorze. Więcej krwi i zabijania. Więcej kontaktu z Obcymi. Zakończenie super i ta ostatnia scena - zdradziłbym, ale nie zrobię tego. Ogólnie sezon bardzo dobry i warty obejrzenia.

SEZON TRZECI
Fabuła jeszcze bardziej się rozgałęzia. Efekty specjalne na dobrym poziomie. Niestety jak to w produkcjach pana Stevena Spielberga pojawia się trochę za dużo problemów rodzinnych ale można to przeżyć. Zakończenie również dobre i zmusza człowieka do bezustannego myślenia co to będzie dalej.

SEZON CZWARTY
Zapowiada się epicko! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones