PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6 238
chce zobaczyć
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Prawie jak "The Walking Dead" w słabszym wydaniu z tym, że zamiast Zombie mamy inwazję Obcych ale w bardzo podobnej scenerii, gdzie bohaterowie obu seriali muszą zmagać się z podobnymi problemami w celu przetrwania gatunku ludzkiego poprzez walkę z wrogiem oraz z próbami zdobycia żywności, amunicji lub nowego schronienia. Jak dla mnie fana horrorów oraz sci-fi jest to dobry serial i godny uwagi i należy dodać, że kolejne sezony są coraz ciekawsze.

ocenił(a) serial na 7
adamnekeca

to samo mi się skojarzyło, podobna akcja, główny bohater, wątki łączące całość i niezniszczalne USA. Ogólnie na +

ocenił(a) serial na 8
adamnekeca

Skoro tak lubisz ten serial, to dlaczego powiedziałeś że jest słabszy ?
Według mnie nie jest słaby, po prostu nie jest tak rozbuchany finansowo jak te trupy, i tyle

ocenił(a) serial na 8
Don_Jaras

Nie określiłem go słabym serialem lecz słabszym od "The Walking Dead" a to różnica, gdyż oba seriale są dobre lecz horror moim zdaniem jest lepszy i zajął by w moim rankingu pozycję nr.1

ocenił(a) serial na 8
adamnekeca

A, chyba że o to chodzi :) .. no mi zombiaki wcale nie podeszły, siłą dobiłem do końca pierwszego sezonu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones