PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Ocena wygląda zachęcająco podobnie, jak obsada. Mógłby ktoś mniej więcej scharakteryzować ten
serial - bez spoilerów oczywiście :). Z góry dziękuje.

tiger31648

Pomysł na serial był bardzo ciekawy i miałam co do niego spore oczekiwania. Niestety trochę mnie rozczarował. Pierwszy sezon najnudniejszy, drugi i trzeci zdecydowanie lepiej. Jeżeli lubisz taką tematykę to może Ci się spodobać o ile przymkniesz oko na pewne niedorzeczności, "nieśmiertelność" niektórych bohaterów i sporą dawkę naiwności.

ocenił(a) serial na 6
chinska_konserwa

Czy warto.. wciąż nie mogę znaleść odpwiedzi na to pytanie. Tak jak mówi mój przedmówca - pierwszy sezon raczej słaby, choć obejrzałem, bo.. liczyłęm że się rozkręci.. Tak się rozkręcał, że zrobił to dopiero w drugim sezonie i to nieznacznie. Trzeci sezon, to kontynuacja poziomu poprzednika. Zabawne jest to, że mimo momentami rażących błędów i niedociągnięć nadal to oglądam :) Dlaczego? Nie wiem, chyba z ciekawości. Ciekaw jestem, dokąd to wszystko zmierza. Podsumowując powiem tak: jeśli jesteś fanem takiej tematyki, to dla zabicia nadmiaru wolnego czasu możesz obejrzeć. Nie spodziewaj się jednak wybitnego kina. Zdecydowanie bardziej polecam nowy serial "The 100" - ten przynajmniej napisany jest z głową, trzyma w napięciu i jest po prostu ciekawy.

flavious

W takim razie pozostaje przekonać się na własne oczy. Do błędów i niedociągnięć mam duży dystans - Walking Dead jest pełne takich rzeczy i dalej to oglądam - a "nieśmiertelność" bohaterów będzie jakąś odskocznią od Supernatural gdzie bohaterowie(głowni) giną po to by zmartwychwstać. "The 100" też dam szansę kiedyś. Dzięki zobaczę czy mnie wciągnie, wnioskuje z waszych wypowiedzi, że jeśli 1 sezon spodoba mi się to mogę oglądać dalej.

ocenił(a) serial na 7
tiger31648

Dla mnie serial ten jest średnim, ale ma nutkę czegoś co sprawia, że chętnie się do niego wraca :) jedyne czego naprawdę można żałować to to, że powstaje tylko jeden sezon na rok -_-. W mojej ocenie jeżeli lubujesz się trochę w tematyce sci-fi to odnajdziesz się tutaj :) Na pewno daj serialowi większą niż 1sezon szansę :)

LeCezar

Na pewno na 1 sezonie nie zakończę przygody ze serialem(jak coś zacznę, to lubię to skończyć :D). Przetrwałem już 9 sezonów Supernatural(gdzie serial cholernie spadł na jakości po 5 sezonie), to przetrwam te 4 sezony(może więcej jak przedłużą serial). A sci-fi to moja ulubiona tematyka - w końcu zacząłem oglądać seriale w całości począwszy od StarGate.

ocenił(a) serial na 7
tiger31648

Supernatural również oglądam i w mojej ocenie nie jest to zły serial :) fakt, że po historii z Lucyferem stał się monotonny i nudny, ale dalej jestem do niego przywiązany.

http://www.filmweb.pl/user/LeCezar/serials/seen - masz tutaj listę seriali, które oglądam lub widziałem, może coś Ci podpasuje.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones