PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

podoba mi się i proszę o podobne......jakie podobne znacie i polecacie??

ocenił(a) serial na 3
marta_34

terra nova - bedziesz zachwycona :)

marta_34

a ja znowu oglądam The Walking Dead i szukając podobnego serialu trafiłam przypadkowo na ten :) więc może będzie w twoim guście :)

ocenił(a) serial na 8
jolka88w

the walking dead oglądam....dzięki za info jakbyś znała jeszcze jakieś tytuły to poprosze

ocenił(a) serial na 6
marta_34

Ja bym Ci zaproponował dwie książki.Wiem, że czytanie teraz nie w modzie, no chyba, że o jakiś wampirach itp.
"Droga” McCarthy'ego (film też jest) bardzo dobry klimat apokaliptyczny, bez obcych, bardzo ciężkie sceny, ludzie polują na ludzi dla jedzenia
"Piąta fala" Yancey Rick atak obcych, których nikt nie widział, dosyć prawdopodobny i wiarygodny scenariusz zagłady, książka raczej młodzierzowa

marta_34

To jak już kolega podał dwie książki dołączmy do tego Metro 2033,
a jeśli chodzi o Drogę został nakręcony świetny film na podstawie książki i proponuję oglądnąć również niemieckie Hell.

marta_34

Nie wiem czy jest podobny ale mnie pasuje bardzo Revolution i Defiance.Teraz zacząłem oglądać Almost Human i zapowiada się fajnie.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
blacik

również zaczęłam je oglądać revolution już przestałam:D:P im dalej tym gorzej a reszta oglądam

marta_34

Ja polecam serial, który nie jest sci-fi ale też rodzinny i wzruszający, a jego tytuł to The Village

marta_34

Nie ten sam klimat ale warte obejrzenia :-)

Gwiezdne wrota (1997)
Na powierzchni (2005)
Jerycho (2006)
Touch (2012)

marta_34

earth 2, dobry stary serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones